Günümüzde yaşamını ev hanımı olarak sürdüren bayanların çoğu boş zamanlarını değerlendirmek ve evin ekonomisine katkıda bulunmak amacıyla ek işler aramaya devam etmektedir. Sitemiz tam da bu amaca hizmet etmek adına kurulmuş bir site olarak ilk tanıtımımız en kolay işlerden biri olan tesbih işleme işini sizlere tanıtacağız. Evde ek iş yaparak para kazanmanın çok avantajı var ve siz eğer dışarıda iş hayatında çalıştıysanız bu farkı kısa sürede anlayacaksınız.

Yapımı kolay ve zevkli bir iş olan tesbih işleme işi sayesinde kazanç elde edebileceksiniz. İşi aldığınız yer size gerekli ekipmanları verecek ve size işi nasıl yaptığınızı gösterecektir. Aslında tesbih işinde göstermelerine bile gerek kalmayacaktır, çünkü tek yapmanız gereken bir ipe boncukları sırayla geçirip saymak, birkaç denemeden sonra rahatlıkla yapılabildiğini sizlerde göreceksiniz. Ürünler hazır olduğunda tek yapmanız gereken size işi veren işletmenin ya da firmanın gelip sizden ürün almasını beklemeniz olacaktır.

Eve ek iş veren işletmeler ödemelerini genelde ürün teslimi sırasında yapmaktadırlar, bu sayede hazırladığınız ürünü yani tesbihleri onlara gün sonunda teslim ettiğiniz zaman hak ettiğiniz parayı alacak ve evde ek iş yaparak para kazanmanın avantajlarını kısa sürede anlayacaksınız.