Adıyaman Evde Ek İş İlanları

Adıyaman Evde İş İmkanı

Değerli takipçilerim, Adıyaman’da yapılacak ek iş fikirlerinden bahsetmek için bu yazımı sizlerle paylaşıyorum. Her ilde ek iş namına bir çok fırsat bulunuyor. Mesele, iyi gözlem yapıp faydalı ek işleri tespit etmek. Ben sizler için araştırıp yazıya döküyorum. Bu zamanda herkesin ek gelir sahibi olması oldukça önemli. Çocuk, ev, pazar, özel ihtiyaçlar derken birçok masraf ortaya çıkıyor. Bu durum bizler için fazladan masraf anlamına geliyor. Aylık gelirimiz yetersiz kalıyor ve ek gelir elde etmek için arayışlara düşüyoruz. Bahsettiklerim de hem fikir isek doğru yazıyı okuyorsunuz demektir. Adıyaman’da ev hanımlarına ek iş niteliğinde bir çok iş mevcut. Özellikle bay, bayan, yaşlı, öğrenci ayırt etmeksizin, Adıyaman’ın meşhur tütün işini herkes yapabilir. Gelin bu durumu başlık altında size izah edeyim.

Adıyaman Evde Tütün Sarma İşi

Yapımı o kadar basit ve kazançlı ki, bu durum Adıyaman ili için çok büyük bir Niğmet. Evde tütün sarma işini ailecek ve ekip olarak çok rahat yapabilirsiniz. Araştırmalarıma göre 200 adet tütün sarma sonucunda 5 – 6 lira gibi bir ücret kazanıyorsunuz. Ekip olarak yapacağınızı düşünürsek çok çılgın kazançlar söz konusu olur. Zaman kaybına uğramadan bu işi alın ve sarmaya başlayın derim. Tütün sarma makinesine tütünü koy ve küçük bir hareket ile sigara hazır. İşlem bu kadar.

Adıyaman Evde Tütün Sarma İşi Veren Firmalar

Adıyaman tütünün mezbahıdır. Tütün ile meşhur olan bu ilimizde bu işi veren firmaları bulmak çok basit. Her yerde bu işin satışını yapan dükkanlar bulunuyor. Herhangi birine uğrayarak bu iş hakkında görüşme sağlayabilirsiniz. Dükkanlar ile anlaşmanız gayet kolay olacak diye düşünüyorum. Bir başka fikir olarak, tütünü kendiniz tedarik edip, sarma işlemini yaptıktan sonra satışa sunabilirsiniz. Bu sayede kazancınız katlanmış olacaktır. Yorum kısmına yapacağınız başvuru sonucunda, sitem aracılığı ile firmaların size ulaşma ihtimali olabilir. Ad, soyad, ilçe, ekip sayısı ve iletişim mailinizi yazmanız neticesinde başvuru yapmış sayılırsınız. Yaptığınız başvuru sonucunda firmaların size ulaşma garantisi yoktur.

Adıyaman Evde Paketleme İşi

Ev hanımlarına bir başka tavsiyem, paketleme işleri yönünde olacak. Popüler paketleme işleri; Kına, şeker, boncuk, balon, galoş ve sabun paketleme işleri olarak görünüyor. Sizler de bu işleri yapabilir ve ek gelir kapınızı aralayabilirsiniz. El işleri ile uğraşıyorsanız, bu durumun da sizler için ek kazanç yolu olabileceğini unutmayın.

Adıyaman’a tavsiyem !

Firmaları mahcup etmeyin. Titiz ve hijyenik davranmanız size olumlu bir görünüm kazandırır. İkili diyaloglarınızı sağlam tutun. İşleri vaktinde teslim edin ve iş vereni memnun edin.

Ek İş Başvuru Formu