Antalya Evde Ek İş İmkanı 2019

Merhaba değerli takipçilerim. Bugün bir başka büyük şehirimiz olan Antalya ilinde yapılabilecek evde ek iş fikirlerini ele alacağım. Sürekli ek iş talep eden sayısı artıyor. Farklı nedenlerden ötürü, bütçemiz rahatlasın diye ek iş arayışları katlanarak çoğalıyor. Genelde ilk defa ek iş yapma kararı alanlar, arayışlarını internet üzerinden gerçekleştiriyor. Web ortamından başvurularda yaygınlaşıyor. Antalya evde ek iş ilanları 2019 yılında çoğalacak gibi görünüyor. Şehrin büyük olmasının avantajını, yapılacak ek işlerin fazla olmasından anlayabilirsiniz.

Antalya’da Ev Hanımlarına İş İmkanı 2019

Evde vakit geçirme konusunda ev hanımları, açık ara farkla önde geliyor. Haliyle ev ortamında iş yapacak potansiyelde olanlar şüphesiz ev hanımlarıdır. El işleri konusunda yetenekliyseniz para kazanma konusunda bir adım önde olabilirsiniz. Örneğin; Evde dantel örme, ahşap boyama, bileklik yapma, oyuncak yapma, tesbih dizme işleri yaparak gelir elde edebilirsiniz. Özellikle turist sayısı Antalya’da çok fazla olduğu için hediyelik eşya yapıp satma işini değerlendirmelisiniz. Firmalar ile iş yapmak istiyorum diyenlerdenseniz, size paketleme işlerini önerebilirim. Şayet internet üzerindeki çeşitli platformlarda, paketleme işleri adından çokça söz ettirmekte. İnternet üzerinden para kazanma yollarını da aramaktan çekinmeyin. Mesela, makale yazmak, anket doldurmak ve blog açarak para kazanma yollarını deneyebilirsiniz.

Antalya Evde Ek İş Veren Firmalar Ve Telefon Numaraları

Firmaların telefon numaralarına ulaşmak maalesef zor. Genelde başvuru yapılınca diledikleri kişileri seçip dönme ihtimallerinin olduğu söyleniyor. Sizlerde aşağıdan başvuru yaparak firmaların size ulaşma ihtimalini göz önünde bulundurabilirsiniz. Genelde firmaların, paketleme işi olarak evlere iş gönderdiklerini gözlemledim. Evde yapılacak popüler paketleme işleri; balon, galoş, kına, bardak, çorap paketleme olarak göze çarpıyor. Aklınızda farklı işler varsa başvuru esnasında belirterek iletişim mail adresinizi bırakabilirsiniz.

Firmalar ile anlaşırsanız, dikkat edeceğiniz bazı hususlar var. Mesela işleri vaktinde teslim etmeniz oldukça önemli. Temiz ve düzenli çalışmanız firma tarafından talep edilecektir. Genelde aylık kazanç konusunda bazı rakamlardan söz ediliyor. Çalışma performansınızı görmeden bahsedilenlere itibar etmek yanlış olacaktır. Ne kadar çok mesai yaparsanız o kadar fazla kazanacağınız anlamına gelmektedir.

9 Yorum

  1. Lutfiye
  2. Lutfiye
  3. Gülsün
  4. Gulsun
  5. Hilal Bahçeci
  6. Deniz
  7. Sami Çoban
  8. Sevcan
  9. Sevim Akay

Ek İş Başvuru Formu