Balon Paketleme İşi Yaparak Evden Kazanç Sağlayın

Popüler ek iş fikirleri listesinde göze çarpanlar arasında balon paketleme işi yer alıyor. Genelde balon paketleme işi, firmalar ile çalışarak yapılıyor. Sizlerde evde balon paketleme işi veren firmalar ile iletişime geçme fırsatı bularak anlaşma sağlayabilirsiniz. Genelde bu işten aylık 1500, 2000 lira arası kazançtan söz ediliyor. Siz yinede bu rakamlara itibar etmeyin. Sebebi ise, kazancınızı siz kendiniz belirliyorsunuz. Nasıl mı? Sarf ettiğiniz mesai sonucunda daha fazla kazanma ihtimaliniz söz konusu oluyor. Yan gelirli işlerde ekibinizin olması avantaj. Bu avantajı mutlaka kullanın. Hızlı çalışma ve çok kazanç noktasında ekip büyük etkendir.

Ek iş yaparak elde edeceğiniz kazanç neticesinde ekonomik olarak nefes almaya başlayacaksınız. Bir çok konuda rahat ve cömert davranma ihtimaliniz olacak. Yersiz bütçe kısıtlaması koymayıp, dilediğiniz sosyal faaliyetlerden geri kalmayacaksınız.

Balon Paketleme İşini Nasıl Yaparım !

Baştan söyleyeyim, hiç endişelenecek bir durum yok. Yani paketleme işlerini yapmak bir hayli kolay. Tek mesele, sistemli ve temiz çalışmanız.

 1. Firmayı mağdur etmeyin.
 2. İşleri vaktinde teslim etme konusunda hassas davranın.
 3. Balon paketleme işini evlere veren firmaları bulursanız mutlaka detayları ilk konuşmada görüşün.

Size gerekli detaylar verilip, malzemeler tarafınıza ulaştırılacaktır. Teslim zamanları ve paket başı kazancınız size bildirilir. Şartlara göre anlaşır veya başka firma ararsınız. Tamamen size kalmış.

Balon Paketleme İşi Veren Firmalar, İletişim, Telefon Numaraları

Firmalara ulaşma kısmında, İnternet ortamını daha avantajlı buluyorum. Artık insanlar aradığı her şeyi web ortamından tedarik edebiliyor. Firmalarında eve iş yollayacağı kişileri bu ortamlardan bulacağını düşünüyorum. Ben sizi firmalar ile buluşturmak istiyorum. Bildiğiniz gibi ek iş fikri vermek üzere kurulmuş bir platformuz. Sizlerde bu platformu kullanarak yorum kısmından başvurunuzu iletebilirsiniz. Firmalar siteme gelip incelemelerde bulunursa, sizleri tespit etme durumları söz konusu olacaktır. Önceki makalem, evde telefon aksesuarı paketleme işi ile ilgiliydi.

12 Yorum

 1. hakan
 2. ZEYNEP ÖZTÜRK
 3. derya
 4. Sundus
 5. Gamze
 6. Zehra
 7. Sibel kutlu
 8. şengül
 9. Aysegül
 10. Neslihan
 11. fatma
 12. ruken

Ek İş Başvuru Formu