Bay, Bayan İstanbul Evde Ek İş İlanları

İstanbul Evde Ek İş İmkanı

Kıymetli okurlarım, İstanbul ilimiz sadece ülkemizin değil, dünyanın imrendiği bir şehirdir. Kostantinin fethinden sonra Osmanlının topraklarına kattığı kadim ilimizdir. Şehir İstanbul’u alacağımızı, Peygamber efendimiz ( s.a.v ) asırlar öncesinden müjdelemiştir.

Bu denli önemli olan bu şehirde, ek iş fikirleri bir hayli fazladır. Bay, bayan, öğrenci, emekli demeden her kesime hitap eden, geniş ek iş yelpazesini İstanbul evde ek iş ilanları, evde ek iş veren firmalar gibi başlıklar ile sizlere açıklayacağım. Merakla okumayı beklediğiniz, evde ek iş yaparak ne kadar kazanırım? Sorusunun da yanıtı bu yazımda bulacaksınız.

İstanbul’da Ek İş Ne Yapabilirim?

Ülkemizin en büyük ili olan İstanbul’da o kadar fazla yapılacak ek iş var ki, ben size sadece popüler olanlardan bahsedeceğim. Ek iş yaptığınız zaman, ev bütçesine, eşinize, evlatlarınıza ve kendi özel yaşantınıza katkı sağlamış oluyorsunuz. Şu zamanda ek gelirin her eve girmesi lazım diye düşünüyorum. Çok uzatmadan, evde yapılacak paketleme işlerinden bahsedeyim.

Kına paketleme işi

Düğün sezonlarının vazgeçilmezi kınadır. Düğün öncesi yapılan kına gecelerinde, gecenin sembolü kına kullanılır ve dağıtılır. Özellikle yaz sezonlarında kına ve düğün telaşları çok fazla artış gösterir. Bu durumu fırsata çevirerek evinizde yapacağınız kına paketleme işi ile gelir elde edebilirsiniz. Bu işin püf noktası, diğer kına paketlerinden farklı olacak şekilde işçilik yapmanız. Mesela, görsel dokunuşu kuvvetli paketler seçerseniz, satışınız ve size gelecek talepler artacaktır.

Sabun Paketleme İşi

Genellikle bayanlar bu işte oldukça seçici ve uzmanlar. Haliyle bu işe ev hanımları oldukça özen gösterirler. Kokulu sabun, süs sabunu gibi paketlemeye elverişli sabun modelleri ile ev bütçenizi harekete geçirebilirsiniz. Çevrenize pazarlayabileceğiniz sabunlar ile satışlarınıza olan rağbeti arttırmanız mümkün. Evde sabun paketleme işi ile ilgili yazdığım makalemi inceleyerek detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Tesbih Dizme İşi

Erkeklerin göz bebeği olan ” tesbih ” ev bütçenize katkı da oldukça önemli role sahip. Kısaca piyasa araştırması yapacak olursak, çok pahalı tesbih modelleri mevcut. Talebin ve fiyatların yüksek olması size iyi paralar kazandırabilir. Açıklayıcı bilgilere, evde tesbih dizme işi başlıklı yazımdan ulaşabilirsiniz.

Tütün Sarma ve Paketleme İşi

Hep söylerim, trafiği fazla olan işlerin kazancı ve pastadan payı da fazla olur diye. İşte bu tütün işi de onlar biri. Çünkü ülkemizde sigara içen sayısı çok fazla. Talebi fazla olan ürünler, ek gelir pazarı oluşturuyor. Bu işin merkezi, Adıyaman olsa da, artık her ilde tütünün tercih edilme oranı artıyor. Sebebi ucuz ve kolay ulaşılabilir olması. Bu işi, evde tütün sarma işi başlıklı makalemde, tüm incelikleri ile anlattım.

Evde Çocuk Bakarak Para Kazanmak

Çocuklar ile aşır neşir olmayı seviyor iseniz bu iş tam sizlik. Malumunuz, çoğu evli çift tam zamanlı çalışmakta. Haliyle çocuklarını güvenle emanet edecekleri bakıcılar aramaktalar. Bir çok popüler ilan sitesinde bu tip ilanlar mevcut. Çevrenize haber salarak, bu işe ilgili olduğunuzdan ve bu işi yapacağınız bahsedin. Kısa zamanda, bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Blog Yazın !

Çılgın paralar kazanan bloglar günümüzde her gün artış gösteriyor. Vakit kaybetmeden, site açın ve yazmaya başlayın. Araştırmacı ve özgün içerik üretme konusunda kendinize güveniniz tamsa, kollarınızı sıvayın derim. Günlük düzenli içerik üretip, web sitenizde yayınlamanız size aylık ciddi rakamlar kazandırabilir.

İstanbul Evde Ek İş Veren Firmalar

Yukarıda ele aldığım ek işler ya da sizlerin bilgi sahibi olduğu farklı işleri firmalar ile anlaşarak yapmanız mümkün olabilir. Sitem vasıtası ile bu işleri alma durumunuz da söz konusu olabilir. Yorum kısmına, ad, soyad, iletişim maili, yapmak istediğiniz ek işi yazmanız durumunda, bu platformu ziyaret eden firmalar size ulaşabilir. Direk şahsıma ulaşmaları durumunda, sizleri tavsiye edeceğimi unutmayınız.

İstanbul Evde Ek İş Yaparak Ne Kadar Kazanırım?

Sonunda herkesin merak ettiği ne kadar kazanacağım? Sorusunu cevaplamanın vakti geldi. Araştırmalarım neticesinde, ortalama aylık 1,500 ila 3,500 lira arası gelir elde edebilirsiniz. Şayet bu durum işten işe ve sizin çalışma performansınıza göre değişkenlik gösterecektir.

İstanbul’a Tavsiyem !

Sizlere tavsiyem, sadece benim verdiğim bilgilere takılı kalmamanız yönünde olacak. Benim araştırmalarım sonucunda fark edemediğim ya da önemsemediğim fikirler, sizler için ek gelir kapısı olabilir. Yapacağınız ek işlerin size olumlu getirileri olacak. Belkide tam zamanlı işinizden istifa edip, kendi işinizi kurma kararı bile alabileceksiniz. Mesele, ne kadar azimli ve nasıl bir yaşantı istediğiniz ile doğru orantılıdır.

6 Yorum

  1. FİKRİYE
  2. Rümeysa
  3. Öykü
  4. buket
  5. Sena nur
  6. Selin

Ek İş Başvuru Formu