Bebek Şekeri Paketleme İşi, 2000 Lira Kazanç İmkanı

Sevgili okurlar, yeni bir ek iş fikri ile sizinleyim. Artık herkesin yan gelir, yani ek iş yaparak para kazanan bireyler haline gelmesi gerekiyor diye düşünmekteyim. Evde veya ev dışında yapılacak bir çok ek iş mevcut. Sitemi detaylı bir şekilde gezip haberdar olabilirsiniz. Sizlere her geçen gün yeni fikirler araştırıp bildiriyorum. Bugün de bebek şekeri paketleme işi yaparak para kazanma yollarını anlatacağım.

Bebek Şekeri Paketleme Nasıl Yapabilirim?

Bu işi yapan bir arkadaş ile bire bir görüşme imkanım oldu. O yüzden size bu işi birinci ağızdan anlatıyorum, iyi okuyun. Bebek şekerini tedarik ettikten sonra, size tül, silikon ve magnet lazım olacak. Hayal gücünüze güvenip farklı görselleri de tercih etmek sizin elinizde. Tüle bebek şekerlerini yerleştiriyorsunuz ve fiyonk yada silikon ile ağzını kapatıyorsunuz. Tekrar silikon kullanarak magneti yapıştırıyorsunuz. Bu sayede işlem tamamlanmış oluyor. Tahmini olarak, magnetli bebek şekeri tanesi 2 lira diye biliyorum. 200 adet sipariş alsanız 400 lira gelir elde etmiş olursunuz. Magnet yerine karton süsü kullanırsanız, satış fiyatınız ve maliyetiniz düşecektir.

Bebek Şekeri İşi Veren Firmalar

Bu işi veren firmalar varmı bilmiyorum. Ama ihtimal dahilinde yorum kısmından başvuru yapmanızı öneriyorum. Bu sayede size ulaşabilirler. Bana sorarsanız, malzemeleri kendiniz alın ve pazarlayın. Daha çok kazanırsınız ve kafanız daha rahat olur. Bu tip ürünler eş, dost vasıtası ile seri bir şekilde satılır. Fırsatları göz ardı etmeyin ve ek iş fikirlerini araştırıp ufkunuzu genişletin derim. Önceki yazımda evde emzik zinciri işi ile alakalı bilgiler paylaştım. İnceleyebilirsiniz.

 

16 Yorum

 1. Semra
 2. sevim
 3. havva şakacı
 4. Aslı Güven
 5. FATMA
 6. Hürriyet Karaoğlan
 7. SÜMEYYE
 8. Rabia
 9. Nazlıcan
 10. Sibel kutlu
 11. Hilal
 12. dilara dal
 13. Simay
 14. Merve
 15. Hatice
 16. ruken

Ek İş Başvuru Formu