Bursa Evde Ek İş İlanları 2019

Sevgili okurlar, Bursa ilinde yapılacak ek iş fikirleri ile karşınızdayım. Bursa’da evde ek iş ilanları, 2019 yılında biraz daha artar diye düşünüyorum. Arttığını gözlemlediğim taktirde hemen sizler ile bu konu başlığı altında paylaşacağım. Her geçen yılda, önümüzde ki yıl için planlar yapmaya başlıyoruz ve iyi geçsin istiyoruz. Umulur ki 2019 yılı bolluk ile geçer. İnsanlar maddi sıkıntılar neticesinde bunalmış durumda. Bu hal, ev ve iş yaşantılarımıza olumsuz etki yapıyor. Parasal yönden rahatlayalım diye ek gelir elde etmenin peşine düşüyoruz. Kimileri başarılı, kimileri de başarısız oluyor. Pes etmeyip ek iş fikirlerini araştırmak ve uygulamak sizlerin elinde.

Bursa Evde Davetiye Katlama İşi 2019

Düğün, balo gibi özel etkinliklerde mutlaka davetiye kullanılır. Özellikle yaz sezonlarında düğün artışları fazlaca görülür. Edindiğim bilgilere göre, davetiye katlama işlerini matbaalar yapmakta. Sizlerde evinizin civarında bulunan matbaa ve benzeri firmalara uğrayarak, evde davetiye katlama işi yapmak istediğinizi dile getirip bilgi edinebilirsiniz. Eve iş verip vermemeleri hakkında detaylı deneyime erişebilirsiniz.

Evde Sabun Paketleme İşi Bursa 2019

Evde sabun paketleyerek gelir elde etmenin mümkün olduğunu her platformda görüyorum. Sabun paketleme işi genelde hediyelik sabun paketleme işi ile adından söz ettiriyor. Youtube üzerinden yapılış videolarını izleyebilirsiniz. Yapılışına dair bazı bilgilerden bahsetmek gerekirse; Tül, sabun, kurdela, makas ve farklı süs eşyaları işinizi görecektir. Evlere iş veren firmaları bulabilirseniz, gelir elde etmeniz mümkün olabilir. Yada evde kendiniz yapıp piyasaya pazarlayabilirsiniz.

Bursa’da Evde Ek İş Veren Firmalar 2019

Firmalar konusunda herhangi bir bilgi paylaşamıyorum. Çünkü hiç bir bilgiye erişemiyorum. En garantisi, ek iş yapmak istediğiniz firmalar ile yüz yüze görüşmek. En azından evlere iş verip vermediklerini rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Aşağıdan başvuru forumu doldurup, firmalar sitemi ziyaret ederlerse sizlere ulaşma ihtimallerini de değerlendirebilirsiniz. Arge çalışmalarım esnasında firmaların internet üzerinden araştırma yapıp iş verdiklerini okumuştum. Haliyle bu yöntemi seçerlerse sizlerin başvuru formunu görerek iletişime geçme durumları söz konusu olabilir. Değerlendirmekte fayda var diye düşünüyorum.

2 Yorum

  1. Aysegül
  2. Sibel çavuşoğlu

Ek İş Başvuru Formu