Çorum Evde Ek İş İlanları

Çorum Evde Ek İş İmkanı

Merhaba değerli okurlarım, Çorum’da evde ek iş arıyorum diyorsanız doğru adrestesiniz. Her ilde olduğu gibi, Çorum ilimizde de ek iş fikirleri vermek için karşınızdayım. Bir takım araştırmalar yaptım ve sizler ile paylaşma kararı aldım. Bu yazımda sizi, Çorum’da evde ek iş veren firmalar ile buluşturmayı hedefliyorum. Geçim sıkıntısı çoğu kişinin ortak problemi haline geldi farkındayım. Gelirler giderleri karşılamıyor. Kıt kanaat geçiniyoruz. O halde ek gelir bizler için ilaç niteliği taşıyor. Pazar masraflarımızı çocuk giderlerimizi ek iş vasıtası ile karşılasak bizleri oldukça rahatlatır. O halde yazımın devamını dikkatlice okuyun.

Çorum Evde Paketleme İşi

Genelde evde ek iş sektörünü paketleme işleri oluşturuyor. Çorumda en çok aratılan paketleme işlerinin başında kına paketleme ve nikah şekeri yapımı geliyor. Evde leblebi paketleme işini de unutmayalım tabi. Bunların yanı sıra boncuk paketleme işi de ek gelir kapısı olarak karşımıza çıkıyor. Tavsiye ettiğim işleri kendiniz yapıp da piyasaya sürebilirsiniz, firmalar ile anlaşmaya varıp da ek gelir sağlayabilirsiniz. Tercih tamamen sizlerin iradesine kalıyor. Bu tip işlerde elde edilen aylık gelir 3.000 liralara kadar çıkabiliyor. Kısacası gelir olayları, sizin performansınız ile doğru orantılı.

Çorum’da Evde Ek İş Veren Firmalar

Yukarıda bahsettiğim gibi sizleri evde ek iş veren firmalar ile buluşturmayı hedeflemekteyim. Lakin bu firmaları bulmak birazda sizlerin çabalarınıza dayanıyor. Genelde herkes gibi firmalarda ek iş arayan kişileri, İnternetten veya tanıdıklarına haber salarak bulmakta. İnternet vasıtası ile bulunanlardan olmak istiyorsanız, aşağıda yorum kısmına ad, soyad ve iletişim mailinizi bırakmanız sizler için artı puan olacaktır. Firmalar sitemi ziyaret etme esnasında yorum kısmından sizleri tercih edebilir.

Çoruma Tavsiyem!

Her sektörde olduğu gibi bu işlerinde dolandırıcıları olabilir. Lütfen herkese itibar etmeyin. Anlaşmaya varacağınız firmalar ile sözleşme usulü çalışmanızı öneriyorum. Şartları baştan konuşun ki ileride problem yaşamayın. Firmaların bana ulaşması durumunda, ben bizzat sizlere yönlendireceğim. Bu konuda da içinizi ferah tutun. Bazı ilan sitelerinde dolaşan Çorum evde ek iş veren firmaların telefon numaraları konusunda verilen numaralara temkinli yaklaşın. Gerçek olmayabilir.

39 Yorum

 1. selmavm69
 2. Stevencoows
 3. Mangosteennap
 4. richeventyar
 5. richeventvladimir
 6. Ernestlep
 7. RichEventNN
 8. Kemal
 9. luishn60
 10. sallymr16
 11. BojenkoOa45
 12. richeventtula
 13. richeventtver
 14. richeventrzn
 15. carolyntk1
 16. Utku
 17. Meltem
 18. Nermin
 19. Deniz
 20. Leyla
 21. mehmet
 22. Yunus
 23. aslı
 24. bora
 25. adil
 26. tülay
 27. leyla
 28. eray
 29. Jale
 30. feray
 31. Cafer
 32. betül
 33. Serap
 34. neriman
 35. nejla
 36. aysel
 37. perihan
 38. Melike

Ek İş Başvuru Formu