Düzce Evde Ek İş İlanları

Düzce Evde İş İmkanı

Değerli okurlarım, Düzce ilinde ek iş imkanları ile karşınızdayım. Sizler için Düzce’de ek gelir kazanacağınız fikirler sunacağım. Gelir kaygısı ve ekonomik sorunların çoğu birey için sorun olduğunun farkındayım. Ek gelirim olsa da çocukların masraflarını ve pazar giderlerini karşılasam diyenlerin olduğunu da tahmin edebiliyorum. Platformumda sizler ile firmaları buluşturmayı hedeflediğimi bilmenizi istiyorum.

Düzce Paketleme İşi

Düzce’de ev hanımlara iş imkanı fazla gibi duruyor. Sadece ev hanımları olarak da değerlendirmek yanlış olur tabi. Emekliler, öğrenciler ve baylarda bu işlerden faydalanabilir. Evde nikah şekeri paketleme işi son zamanlarda rağbet görmekte. Özellikle düğün sezonlarında artış gösteriyor. Yapımı çok basit ve eğlenceli. Gerekli malzemeleri tedarik edip, evde tek başınıza yada ekip halinde göz alıcı şekerler üretebilirsiniz. Pazarlama konusuna gelince, organizasyon firmaları ve nikah salonlarının havada kapacaklarını düşünüyorum. Ek olarak, kına paketleme, bardak paketleme, balon paketleme, boncuk paketleme gibi işleri de değerlendirebilirsiniz. Paketleme haricinde, kutulama ve katlama işleri de evde yapılabilecek işler arasında yer almakta.

Düzce Evlere İş Veren Firmalar

Firmalar ile anlaşırken detayları konuşmayı ihmal etmeyin. Firmanın sizden istekleri olacak. Mutlaka sizlerinde firmalardan istekleriniz ve şartlarınız olsun. Bu şekilde iki tarafta mağdur olmamış olur. Yukarıda ele aldığım gibi, sizleri firmalar ile buluşturmayı hedeflemekteyim. Yorum kısmına bilgilerinizi yazarak başvuruda bulunmanız önemli. Bu işi verecek olanlar öncelikle İnternet üzerinden araştırma yapıyorlar. Sitemi ziyaret etmeleri neticesinde, yorum kısmından sizleri görüp anlaşma sağlayabilirler. Web ortamında Düzce’de evlere iş veren firmaların telefon numaraları dolaşıyor olabilir. Kesinlikle itibar etmeyin. Edindiğim bilgilere göre dolandırıcı olabilme ihtimaller yüksek. Düzce Akçakoca’da ikamet edenler için evde iş imkanı daha yüksek gibi duruyor.

Düzceye Tavsiyem !

Firma ile çalışmaya kanaat getirdiyseniz, sözleşme ve iş planlamasını iyi yapın. İşleri vaktinde teslim edin ve düzenli çalışın. Her işte olduğu gibi hijyen ve vaktinde teslim çok önemlidir.

 

3 Yorum

  1. Cihan
  2. isa
  3. Gülçin

Ek İş Başvuru Formu