Egeli Hanımlara İzmir’de Ek İş İlanları, İzmir Evde Ek İş Veren Firmalar

İzmir’de Ek İş İmkanları

Bende bir egeli olarak sizlere güzel İzmir’in ek iş fikirlerinden bahsetmek istiyorum. Büyük şehirlerin gözde ili İzmir, güzel hanımlarıyla da ünlüdür. Küçük illere nazaran, büyük şehirlerde ek gelir kapıları bir hayli açık durumda. Yani büyük yaşam yerlerinde ek kazanç elde etmek daha kolay. Tabi ki araştırıp görüdüğünüz gibi, firmalar her ile kargo ile ek iş yollamakta. Genelde firmalar büyük şehirlerde konuçlandığı için bire bir görüşüp anlaşma avantajınız da artıyor. Size biraz ekonomik gündemden bahsedip, ardından başlıklar halinde bazı ek iş fikirlerini sunacağım. Firmalara nasıl ulaşabileceğiniz konusunda fikirler vereceğim. Tahmini aylık ne kadar kazanabileceğiniz hususunda rakamlar paylaşacağım.

İniş ve çıkışların görüldüğü bir zamanda yaşıyoruz. Ülke ekonomileri sürekli rutin yerlerinde seyir etmiyor. Özellikle gelişmekte olan ülkeler, zirveye tırmanma esnasında küçükte olsa tökezleyebiliyor. Bu tarz durumları fırsata çevirip zengin olanlarda var. Batıp gidenlerde. Siz fırsata çevirenlerden olup, sürekli araştırmalara devam edin. Şuan yazımı okuyorsunuz ve araştırmalara başlangıç yapıyorsunuz. Bazı ek iş fikirlerinden bahsedip ufkunuzu açmaya çalışacağım. Hatta sizleri ek gelir elde eder kıvama getireceğim. Tamamen sizin isteğiniz ve girişkenliğinizle alakalı bir durum. Evinizin bütçesine katkı sağlayarak ev ekonominizi bir hayli rahatlatacaksınız. Eşiniz, çocuklarınız ve siz yan gelir elde ettikçe motive olacak ve farklı kanallar arayıp ekstra kazanç yollarını deneyeceksiniz. Belkide evde ek iş yaparak başladığınız bu serüven, kendi işinizin patronu olarak mutlu bir başlangıca ulaşacak. Dediğim gibi bu durum tamamen sizlerin elinde. Fazla uzatmadan asıl konumuza yani evde ek iş fikirlerine lafı getireyim.

İzmir Evde Paketleme İşi Yaparak Gelir Elde Edin

Sektörün en cazip işleri şüphesiz paketleme işleri olarak önüme çıkıyor. Paketleme işlerini yapmak için herhangi bir eğitime ve teste tabi olmanıza gerek yok. Aklı başında olan herkes paketleme yapabilir ve kazanç elde edebilir. Cinsiyet, yaş farkı gözetmeksizin her kesim paketleme işlerine başvuru yapabilir. Aranan özellikler, titiz ve hızlı teslimat konusunda özenli olmanızdır. Ekip kurup daha fazla paketleme yapabilir ve daha çok kazanabilirsiniz. Genel itibari ile araştırmalarım sonucunda ulaştığım kazanç bilgileri, aylık 1000 ila 3500 lira arasında değişmekte. Çok çalışmanız konusunda daha fazla kazanç elde edinebileceğini bilmenizi istiyorum.

Galoş Paketleme İşi;

Galoş bildiğiniz üzere hijyene önem verilen alanlarda sıklıkla kullanılır. Mesela, hastane, pastahane, kreş, poliklinik, spor salonları gibi yerlerde sürekli görürsünüz. Çok sık gördüğünüz ürünlerde mutlaka güzel fırsatlar vardır. Sizde bu pastadan pay alabilirsiniz. Konuyu detaylı bir şekilde galoş paketleme işi nasıl yapılır? Başlığında açıkladım.

Etiket Paketleme İşi;

Tekstil üzerine satılan her ürünün etiketi olur. Satışta olan o kadar fazla ürün var ki, gerisini siz düşünün. Haklı olarak bu sektörde yer alıp ek gelir elde edebilme imkanınız olabilir. Bir önceki yazımda etiket paketleme işinden bahsettim inceleyebilirsiniz.

Boncuk Paketleme;

Bujiteriler de boncuksuz ürünlere rastlamak bir hayli zordur. Şayet kullanım alanı geniş bir üründen bahsediyoruz. Kullanım sahası geniş olan üründen herkes rahatlıklar para kazanabilir ve bütçesine katkı sağlayabilir diye düşünüyorum. Devamı; Evde boncuk paketleme işi düzenli gelir

Yukarıda bahsetmediğim bir çok paketleme işi mevcuttur. Siteme genel olarak göz atarsanız fikir sahibi olabilirsiniz. Paketleme işi harici bazı önerilerde daha bulunacağım. Tabi ki başlıklar halinde inceleyeceğim. 🙂

Evde Emzik Zinciri İşi;

Bana sorarsanız evde boş vakti olan herkes bu işi yapmalı. İşin detaylarını, hanımlara evde emzik zinciri adlı konumda açıkladım. Küçük bir yatırım ile popüler ilan sitelerinde satış yapabilir ve muazzam gelir sahibi olabilirsiniz.

Evde Fincan Süsleme;

Yapımı o kadar kolay ve eğlenceli ki, eminim zevk alarak bu işin üzerinden geleceksiniz. Çıkardığınız kalıpları bardağa bant kullanarak sarıyorsunuz. Ardından sprey boya ile boyuyorsunuz işlem bitiyor. Sosyal medya aracılığıyla derin kitlelere ulaşıp seri satış imkanı yakalayabilirsiniz. Merak ettiğiniz detayları bana yorum olarak sorabilirsiniz.

Kalem Montajı İşi;

Kalem montajı işi veren firma bulabilirseniz bu işi alın derim. Parçaları birleştiriyorsunuz kalem hazır hale geliyor. Kalem montajı işi başlıklı konumda, yap boz yapar gibi bu işi yapabilirsiniz örneği vermiştim.

İzmir’de Evlere İş Veren Firmalara Nasıl Ulaşırsınız?

Kendi imkanlarınız doğrultusunda bire bir görüşerek anlaşmaya varmak en sağlıklı yöntem. Lakin, sitem aracılı ile başvuruda bulunmanızda alternatif bir yöntem olarak görülebilir. Alttaki yorum kısmından başvuru yapabilme imkanınız var. Değerlendirin derim. İzmir’e selamlar ve bol ek işler diliyorum. Umarım faydalı olmuşumdur. Beni takip etmeye devam edin.

 

 

 

4 Yorum

  1. Nurhayat Baylav
  2. Nurhayat Baylav
  3. Sibel kutlu
  4. dilara dal

Ek İş Başvuru Formu