Ek İş Olarak Çorap Paketleme İşi Yapabilirsiniz !

Sürekli olarak ek gelir modellerini araştırıyorum ve sizlere aktarıyorum. Şuan aktarmakta olduğum ek iş fikri, evde çorap paketleme işi üzerine olacak. Şuan bulunduğunuz platformu dolaşarak birden fazla ek iş fikri elde edebilirsiniz. Hepimizin bildiği gibi, günümüzde ek iş yaparak para kazanmak yaygınlaşmaya başladı. Daha doğrusu çoğu insan ek gelir elde etmenin peşine düştü. İnternetten para kazanma yolları bir hayli artış gösterdi ve çok ciddi kazananlar oldu. Bu sayede 8 – 5 cenderesinden kurtulup bam başka hayata sahip olan başarı öyküleri de yaygınlaştı. Sizlerde basit ek işler yapıp potansiyelinizi görerek ileride bam başka bir girişimlere imza atabilirsiniz.

Evde Çorap Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Bu konu üzerinde birden çok platformda araştırmalar gerçekleştirdim. Genellikle her paketleme işinde olduğu gibi, standart bilgiler mevcut. Standarttan kastım, işin kolay olması yönünde bilgiler edindim. Son zamanların trendi babet çoraplarını erkeklerde bile sıklıkla görüyorsunuz. Babet çorapları satın alırken, karton malzemeye geçirili bir şekilde olduğuna dikkat etmişsinizdir. Basit bir mantık ile bakarsak, çorapları kartonlara geçirerek paketlendiğini anlayabiliriz. Yapımı bu kadar basit olsa gerek diye düşünüyorum.

Evde Çorap Paketleme İşi Veren Firmalar

Benim gibi sizlerde biraz göz gezdirirseniz hiç bir firma bilgilerine ulaşamazsınız. İstisnalar hariç. Genelde başvuru yapıp, firmaların size dönüş yapmasını beklemenizden bahsederler. Aynı tavsiyeyi bende size veriyorum. Hemen başvuruda bulunarak, bu platformu firmalar ziyaret ederlerse sizlere ulaşmasını bekleyebilirsiniz. Ben ek iş fikri verdiğim için size hiç bir şekilde garanti sağlayamıyorum. İşi daha hızlı alabilmeniz hususunda tavsiye verecek olursam, evinize yakın tekstil firmaları ile irtibat kurarak evde iş talebinde bulunabilirsiniz. Paylaşmış olduğum, evde ütü işi yaparak gelir elde etmek adlı yazıma da göz atabilirsiniz.

30 Yorum

 1. Asya Erdogan
 2. sumeyra polat
 3. Dilek şahin
 4. Fatma Cam
 5. Lutfiye
 6. Fatma
 7. Elif
 8. Aslı
 9. Nazlıcan
 10. cansu
 11. Aleyna Önder
 12. Neslihan
 13. Gunay
 14. Dudu öztürk
 15. Asiye şahin
 16. Ayşegül
 17. Demet
 18. Serap
 19. Serap
 20. Sevda
 21. Demet
 22. Oya ünlü
 23. Fadime
 24. Fadime
 25. İkbal
 26. Mahmut
 27. Buse
 28. ruken
 29. Buse
 30. Sevilay ekşi

Ek İş Başvuru Formu