Ek İş Olarak Neler Yapılabilir ?

Ek iş ne yapılabilir? Sorusu son zamanların trend aramalarında yer almaktadır. Ülkemizde ek iş yapma isteği çoğu bireyde uyanmış durumdadır. Sebepleri malum, ekonomik krizler, geçim sıkıntıları ve maaş yetmemesiyle alakalı. Hanımlar, beyler, öğrenci ve emekli kesimin rahatlıkla yapabileceği iş modelleri ek iş sektöründe mevcut.

Sektörde popüler ek iş ilanları arasında, kına paketleme, galoş paketleme, tesbih dizme, çorap paketleme gibi bir çok evde ek iş fikirleri rövanşta. Sizlere ek iş olarak neler yapabileceğinizi aşağıda başlıklar halinde sıraladık.

Evde Tesbih Dizme İşi

Beylerin ilgi odağı olan tesbih işi kazandırıyor. Bu işi yaparak ayda tahmini 1000 ila- 3000 lira arası gelir elde edebilirsiniz. Bildiğiniz üzere tesbih için el işçiliği gerekmekte. Firmalar bu işi evlere vererek maliyetlerini azaltma çabasına girmekteler. Sigorta, yemek ücreti masrafından kaçınıp evlere ek iş vererek, işlerini karlı hale getirmekteler. Haliyle bu durumdan sizler istifade edip pasif gelir elde edebilirsiniz.

Evde Kıyafet Süsleme İşi

Bayan ve çocuk kıyafetlerinde süslemeler cezbedici ve çekici bir hal almakta. Bu durumda da gelir elde edilebilecek bir pazar oluşuyor. Boş vakitlerinizde zevkinize güvenerek çıkaracağınız tasarımlar sizlere yüklü paralar kazandırabilir. İnternet üzerinde bu işi aratıp fikir sahibi olabilirsiniz. Kıyafet süsleme işi, kabiliyetiniz ve kalite anlayışınıza göre kazançta değişkenlik gösterecektir.

Evde Kürdan Paketleme İşi

Bu kürdanlar nasıl bu kadar güzel paketleniyor diye merak edenler olmuştur. Bizde bu duruma, el işçiliğinin mükemmelliği manasını yüklüyoruz. Firmalar ile görüşmeleriniz sonucunda sizlere gerekli ekipmanlar yollanır ve aylık tahmini 2000- 2500 lira gibi bir kazanç elde etmeniz söz konusu olabilir.

Evde Galoş Paketleme İşi

Sağlık sektörünün kullan at ürünü olan galoş, ek iş sektörüne öncülük etmektedir. Özellikle sağlık ve yemek sektöründe, hijyen açısından galoşa sıkça ihtiyaç duyulmakta. Bu iş sayesinde haftalık tahmini 250 lira gibi gelir elde edilebilir.

Evdeekisara.com Ne diyor?

Yukarıda bahsettiğimiz işler neticesinde, bütçenize bir nebze olsun katkı sağlamanız mümkün. Lakin firmalar ile görüşüp işi almak size kalıyor. Platformumuzun kuruluş gayesi, iş veren ile işi almak isteyenleri buluşturmaktır. Şayet firmaların sitemizi ziyaret etmesi durumda sizlere iletişim bilgilerinizden ulaşması mümkün olabilir. Size düşen, yorum kısmına ad, soyad, kaç kişilik ekip olduğunuz ve sizlere firmanın ulaşabileceği mail adresinizi bırakmak olacaktır.

Not; Telefon numaranızı bırakmayınız. Şayet her hangi bir taciz, dolandırıcılık vakasında sitemiz sorumluluk kabul etmez.

6 Yorum

  1. ugur sagır
  2. Şeniz üstüntürk
    • salih
    • salih
  3. Nesrin
  4. Zehra

Ek İş Başvuru Formu