Eskişehir Evde Ek İş ilanları

Evde İş İmkanı Eskişehir

Sevgili okurlarım, üniversitesi ile ünlü ilimiz Eskişehir evde ek iş fikirlerini açıklamak üzere yine sizlerleyim. Her ilde olduğu gibi Eskişehir’de de bir çok ek gelir kapısı var. Malum dolar kurları, ekonomik saldırılar sonucu enflasyonun fırlaması hepimizi derinden etkiledi. Ama üzülmeyin ülkemiz güçlü ve güçlenmeye devam edecek. Bu süreçte çektiğimiz ekonomik sıkıntıları, evde ek iş yaparak gidermek gayet kolay görünüyor. Şayet öğrenci iseniz şanslısınız. Makale yazarak, broşür dağıtarak bile harçlık niteliğinde gelir elde edebilirsiniz. Ev hanımları ve emekliler içinde güzel haberlerim tabi ki de var.

Eskişehir Evde Paketleme İş İlanları

Sektörün en ünlü gelir kaynağı, paketleme işleri olarak gözüme çarpıyor. Bir hayli fazla paketleme işleri mevcut. Sitemde aratarak bazılarına ulaşabilirsiniz. Yine de örnek vermem gerekirse ; Kına paketleme, balon paketleme, nikah şekeri paketleme, boncuk paketleme, sabun paketleme işi ve bir çok paketleme işleri sizin için ek gelir kapısı olabilir.

Eskişehir Ek İş Fırsatları

Fırsatları değerlendirmek sizlerin elinde. Ama bende tavsiye vermeden geçemeyeceğim. Mesela benim ev arkadaşım Eskişehirli ve bahçeli evini değerlendirerek ek gelir elde ediyor. Nasıl mı? Gayet basit. 300 adet tavuk satın aldı ve kolisi 20 liradan eşe dosta satarak gelir elde ediyor. Sizlerde yetenek ve imkanlarınız doğrultusunda kendinize ek iş fırsatları oluşturabilirsiniz.

Eskişehir Eve İş Veren Firmalar İletişim

Net üzerinde bir çok firma numarası mevcut, lakin bir çoğu safsatadan ibaret. Her iletişim bilgisine inanmamanızı tavsiye ediyorum. Dolandırıcı niteliğinde ava çıkmış bir çok düzenbaz da kol geziyor. Sizden ricam herkese inanmamanız. Ad, soyad ve iletişim mailinizi yorum kısmına bırakın ve benim aracılığımla firmaların size ulaşmasını bekleyin. En azından bu bir ihtimal olsa da sizi kurda kuşa yem etmem. Firmaların bana ulaşması durumunda sizlere yönlendireceğim. Firmaların ulaşabileceği garantisini kesinlikle vermiyorum.

Eskişehir’e Tavsiyem! 

İşinize hassasiyetinizi kesinlikle koruyun. Unutmayın yapacağınız ek iş sonucu ek gelir elde eder hale geleceksiniz. Temiz ve titiz olun. Vaktinde teslimat yapın ve firma ile iyi geçinin. Firma ile kuracağınız güçlü diyalog, ek gelir elde etmenizde süreklilik kazandıracaktır.

 

 

4 Yorum

  1. Hülya

Ek İş Başvuru Formu