Etiket Paketleme İşi, Evde Etiket Paketleyerek 2500 Lira Kazanç

Sevgili hanımlar, günün çoğunu evde geçiriyorsunuz ve oyalanacak meşgaleler arıyorsunuz. Ek iş yaparak eşinize ve ev bütçenize katkı sağlamayı düşündünüz mü? Cevabınızın evet olduğunu biliyorum. Bugünkü araştırmam sonucunda evde etiket paketleme işi fikrini sizler ile paylaşma kararı aldım. Evde yapılan çoğu iş gibi etiket paketlemenin de yapımı gayet basit. Konuya girmeden önce biraz ekonomiden bahsedelim.

Eskiye nazaran ülkemiz anbean büyüyor. Lakin gelişmekte olan ülke olduğumuz için ara sıra sarsıntılar yaşayabiliyoruz. Büyürken yaşanan bu çalkantılar gayet normal. Fırsat kollayıp gelir elde etmekte bizlerin elinde. Ek iş yaparak yan gelir elde ederiz ve ev ekonomisini çok fazla rahatlatmış oluruz. Çocuklarınızın giderleri, pazar masrafları ve kendi şahsi harcamalarınızı ek kazanç sayesinde hafifletebilirsiniz.

Etiket Paketleme İşini Nasıl Yaparım?

Biraz göz attın ve ahım şahım zorluğu olmayan bir iş olduğuna kanaat getirdim. Tekstil firmalarının size yolladığı etiketleri poşete koyup ağzını kapatıryorsunuz. Yada etiketlerin uçlarını delip, hasır veya düz ipe geçirip düğümleme yapıyorsunuz. Yapımı konusunda edindiğim bilgiler bunlar. El çabukluğu ile bu işin üstesinden gelip, ayda tahmini 2500 ve üzeri kazanç elde edebilirsiniz.

Etiket İşi Veren Firmalar ve Telefon Numaraları

Bazı sitelere göz attım. Bu sayede firmalar hakkında birtakım bilgiler edindim. Personel çalıştırmak yerine bu işi evlere verip az masraf etmek istiyorlarmış. Benim düşüncem, farkı illerde olsanız bile kargo vasıtası ile size etiketleri yolluyorlar ve tam vaktinde teslim etmenizi bekliyorlar. Firmaların telefon numaralarına ulaşamadım. Sanıyorum ki onlar istedikleri zaman bu tarz sitelerden ek iş isteyenlere ulaşıyorlar. Sizde altta bulunan başvuru ( yorum ) kısmına bu işi istediğiniz ile ilgili güzel bir yazı yazabilirsiniz. İletişim için telefon numaranızı bırakmayın. Mail adresinizi yazmanız yeterli olacaktır. Önceki yazım, fincan süsleme işi ile ilgiliydi. Göz atıp bilgi sahibi olabilirsiniz.

33 Yorum

 1. Aslı Güven
 2. Aslı Güven
 3. Osman
 4. ebru
 5. Gozde
 6. Sena
 7. Nurhayat Baylav
 8. Nurhayat Baylav
 9. FATMA
 10. Şeyda
 11. ZEYNEP ÖZTÜRK
 12. Lutfiye
 13. Semranur avcu
 14. Seciye kurukaya
 15. Seciye kurukaya
 16. Fatma
 17. Fatma
 18. Özlem Nur
 19. Sibel kutlu
 20. Ayşegül
 21. Demet
 22. Birgül türkmenoğlu
 23. Neslihan
 24. MİNE AKGÜL
 25. Duygu akar
 26. ROSİTA
 27. Ali Kara
 28. Ali Kara
 29. ALİ
 30. Sıla
 31. Sıla
 32. Ayse beltekin
 33. nezaket atay

Ek İş Başvuru Formu