Evde Boncuk Paketleme İşi Düzenli Gelir

Şuan saat 23: 14 ve ben ek iş fikirlerini araştırıp sizlere sunmak için çalışıyorum. Hedefim her bireyin ek gelir elde etmesini sağlamak. O yüzden bu denli fikirleri paylaşmaktayım. Çoğu ferdin parasal yönden sıkıldığını ve fazlasıyla gayret sarf ettiğini tahmin edebiliyorum. Şunu söylemeliyim ki, ekstra kazanç sağlamak tamamen sizin azim ve isteğinizle doğru orantılıdır. Örneğin, evde boncuk paketleme işi yapmaya başladınız ve gelir elde ettiğiniz. Bu durum yeterli değildir. Maksat bu işi sahiplenmek ve düzenli gelir kazanılan bir iş haline getirmektir. Sadece bu işe de takılı kalmanızı istemiyorum. Araştırmacı yönünüzü ortaya çıkarın. İnternet üzerinden para kazanma modellerini inceleyin. Günlük yaşantınızda, nasıl gelir elde edebilirim? Sorusunun cevaplarını devamlı arayın ve araştırın. Bu yazımda, boncuk paketleme iş fikrinden bahsedeceğim.

Çoğu platformda, boncuk paketleyerek para kazanıldığının mümkün olduğundan bahsediliyor. Bu işte tek bir ince detay var, oda firmalar ile bağlantı kurup bu işi almanız diye düşünüyorum. Yani tek zorluk bu olsa gerek. İnternette bu firmaların net bilgileri mevcut değil. Tavsiye olarak, civarınızda bu işi yapan firmaları araştırmanız sizler için vakit kaybını önleyecektir. Veyahut küçük sermaye yatırımıyla, farklı renklerde boncuklar alıp, takı ve aksesuar haline getirip bujiteri mağazalarına pazarlayabilirsiniz. Tamamen sizin insiyatifinize ve girişimciliğinize kalmış. Halk eğitim merkezlerinin verdiği kurslara katılarak da bu tarz işler konusunda sertifika alabilir ve işlerin yapımını öğrenebilirsiniz.

Evde Boncuk Paketleme İşi Veren Firmalar

Sürekli yazıya döktüğün gibi, firmalara ulaşmak için evden çıkıp araştırma yapmanız sizler için avantaj. Şayet araştırmalarım neticesinde, bu işleri İnternet üzerinden de alabildiğiniz yönünde sonuç ortaya çıkıyor. İçinde bulunduğunuz platform zaten sizi firmalar ile buluşturmayı istiyor. O halde tek yapmanız gereken, yorum kısmına bilgilerinizi ve iletişim mailinizi bırakmanız olacak. Bilgilerinizden kastım, il, ekip sayısı, iletişim maili ve isminizi yorum kısmına yazmanızdır. Daha önce bu tarz işler ile ilgilendiyseniz kısaca deneyimlerinizden bahsederek, firmaların sizi seçmesi hususunda ayrıcalık kazanabilirsiniz. Dip not olarak; Firmalar yazımı okuyup iş vermek ister ise yorum kısmından size ulaşmayı deneyebilirler. Önceki yazım, evde davetiye katlama işine de göz atabilirsiniz.

 

14 Yorum

 1. Serife
 2. Hatice Şimşek
 3. Fatoş Akkoç
 4. Gönül
 5. gülten
 6. ebru ezcan
 7. FATMA
 8. ZEYNEP ÖZTÜRK
 9. rabia
 10. Aleyna Önder
 11. Özge
 12. Neslihan
 13. dilara dal
 14. YŞEGÜL

Ek İş Başvuru Formu