Evde Davetiye Katlama İşi – 30 günde 3000 Lira

Sadık takipçilerim, sizlere ek iş fikri vermeye son sürat devam ediyorum. Bugün sizlere evde davetiye katlama işi yaparak para kazanma ek işinden bahsedeceğim. Genel geçim problemleri nedeniyle ek iş ihtiyacı duyuyorsunuz farkındayım. Sizlere ek gelir elde etmeniz hususunda fikirler vermeyi kendime sorumluluk edinmiş bulunuyorum. Yan gelir açısından neler yapabilirsiniz diye her gün araştırmalarda bulunuyorum. Umarım size faydam dokunur. Bu işi yapanların maksimum 3 bin lira gelir elde ettiği bilgisine incelemelerim konusunda ulaştım. Yapımı konusunda ilk etapta biraz zorlanabilirsiniz. Ama hemen adapte olup bu işi kavrayacağınızdan şüpheniz olmasın.

Çoğunlukla davetiye işleri düğün, organizasyon, balo, etkinlik vb. hususlarda lazım olmaktadır. Bu tip durumlar ülkemizde sıklıkla görüldüğü için, sizlere ek gelir kapısı olabilir. Titiz ve özenli performans göstermeniz neticesinde bu işi sürekli yapar hale gelebilirsiniz. Yazımın sonunda davetiye katlama nasıl yapılır? Hakkında video paylaştım. Sonuna kadar okuyup videoyu izlemeniz sonucunda, işin mantığını kavrayabilirsiniz. Web ortamında biraz araştırma yaparak, firmaların resmi adreslerine ulaşmanız mümkün olabilir. Tabi kesin ulaşırsınız diye net bir yaptırım uygulayamam. Sizin bulma kapasitenizle alakalı bir durum diye düşünüyorum. Popüler ilan siteleri olan, sahibinden.com tarzı platformları ziyaret ederek iş arayışına girebilirsiniz.

Evde Davetiye Katlama İşi Veren Firmalar

Aşağıda paylaştığım videoyu izledikten sonra işin akışını öğrenmeniz kolaylaşacaktır. Şayet bu firmalar ile nasıl iletişime geçerim sorusuna yanıt olarak; Matbaalara gidip detayları öğrenin diyebilirim. Yada yorum olarak bu işi talep ettiğinizi bildirip, firmaların size geri dönüş yapmasını bekleyebilirsiniz. Ola ki firmaların konuyu incelemeri durumunda sizlere ulaşması söz konusu olabilir. Firmalar ile anlaşma esnasında mağdur olmamanız için, işi tüm çıplaklığı ile görüşün. Teslim tarihlerini kararlaştırın ve işinize özen gösterin. Bu sayede firmalar sizinle sürekli çalışmak isteyecektir. İş sektörünün ortak problemlerinden biri de, titizlik ve özen konusunda büyük problemler yaşanmasıdır. Bir önceki yazım olan, evde plastik bardak paketleme işine göz atıp, bir başka ek iş fikri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

23 Yorum

 1. Fatoş Akkoç
 2. Mustafa
 3. Damla
 4. Esra
 5. M.ENES PALA
 6. deniz kurt
 7. Zehra
 8. Aleyna Önder
 9. Sevda TOKGÖZ
 10. Duygu Solgun
 11. Hilal
 12. Ayşegül
 13. Zümrüt
 14. Neslihan
 15. Zeynep
 16. Fatma
 17. Ezgi
 18. Rosita
 19. Şaziye
 20. Altinay
 21. Nurselin sahan
 22. Eda

Ek İş Başvuru Formu