Evde Düğme Paketleme ve Basma İşi

Son zamanlarda internet üzerinde en çok arananlar listesinde yer alan, evde düğme paketleme ve düğme basma iş fikrinden bahsetmek istiyorum. Paketleme işini firmalar vasıtası ile yaparak haftalık 350, 400 lira kazanma durumunuz söz konusu. Öğrenciler, ev hanımları, boş vakti olan baylar bu işi düşünebilir. Gelir yetersizliği ve ekonomik endişe ek iş yaparak para kazanma konusunda etken oluyor. Ek gelir elde ederek bir çok masrafı karşılayabilirsiniz. Aynı zamanda ufkunuz genişleyerek, hayata bakış açınız değişebilir. Hatta mevcut işinizden istifa edip kendi işletmenizi kurmayı bile düşünebilirsiniz. Kazandığınız bütçe neticesinde farklı hobiler edinebilirsiniz. Tek bir işe bağımlı olmadan birden fazla pasif gelir modelini değerlendirebilirsiniz. Tüm bu bahsettiklerimin sizlerin azim ve istikrarınız sonucunda gerçekleşeceğini unutmamanızda fayda var.

Düğme Paketleme ve Basma İşi Nasıl Yapılır?

İnternet üzerinden edindiğim bilgilere göre, firmalar size çeşitli renk ve boyutlarda düğmeleri yolluyor ve paketleme yapmanızı talep ediyor. Haftalık, aylık ödemeler sonucunda hak ettiğinizi size veriyor. Süreç bu şekilde işliyor. Düğme basma işine gelince, basım makinesine ihtiyacınız var. Makineyi kendiniz alıp, bu işi bağımsız bir şekilde yaparak piyasaya düğme satışı yapabilirsiniz. Makine fiyatı sadece 80 lira değerinde. Küçük bir yatırım ile sahip olabilirsiniz. Tasarladığınız düğmeleri blog açarak yayınlayabilirsiniz. Bu sayede derin kitlelere ulaşma imkanınız olabilir. Bu işe girmeden mutlaka piyasa analizi yapmanızı öneriyorum. Firmalar makineyi size yollayıp düğme basmanızı ister mi bilmiyorum. Diyalog kurup detayları öğrenebilirsiniz. Eğer bu işi yapmaya karar verdiyseniz, mutlaka düzenli ve işleri zamanında yetiştirmeye özen gösterin. Firma memnun olursa devamlı sizinle çalışmak isteyecektir.

Düğme Paketleme İşi Veren Firmalar

Herhangi bir firma bilgisine ulaşamadım. Sizler sürekli iş ilan sitelerine göz atıp takip edebilirsiniz. Yada evdeekisara.com vasıtası ile başvuru yaparak, firmaların size ulaşması ihtimalini değerlendirebilirsiniz. Firmaların sitemi ziyaret etmeleri sonucunda ek iş vermek isteyen kişilere ulaşma durumları olabilir. Bu yüzden aşağıdaki yorum kısmından ekip, il, kaç saat çalışacak olduğunuz ve iletişim mailinizi bırakmanız sizin açınızdan avantaj olabilir.

8 Yorum

  1. sumeyra polat
  2. Zehra
  3. cansu
  4. Mihriban
  5. Aysegül
  6. Neslihan
  7. Fatma
  8. ruken

Ek İş Başvuru Formu