Evde Ek İş İlanları Ankara 2019

Ankara Evde Ek İş Fikirleri 2019

Sevgili takipçiler, ülkemizin başkenti Ankara ilindeki ek iş fikirlerinden konuyu açmak istiyorum. Her geçen gün ek iş ihtiyacı duyduğumuz zamanda yaşıyoruz. Bütçemiz dışında bir gelir elde etmek herkesi memnun edecektir. Evde ek iş veren firmalar her geçen gün fazlalaşmaktadır. Küçük illere nazaran, büyük şehirlerde yaşamak ek iş bulmak açısından büyük bir ayrıcalıktır. Sadece evde değil, işinizden arta kalan zamanlarda bile herhangi bir işletmede yarı zamanlı çalışabilirsiniz. Örneğin; Tam zamanlı çalıştığınız işten sonra boş vaktiniz kalıyorsa, Ankara ilinde şoförlük bile yapabilirsiniz. Ankara’da gece bulaşıkçılık yapmak da ev dışında yapılacak işler arasında yer almaktadır. Vakit kaybına uğramadan başvuru yapmanız ek gelir kazanmaya adım olacaktır.

Ankara’da Evde Yapılacak İş İlanları

Evde yapılacak bir çok iş fikri vardır. En uygun işi yapmak sizlerin elindedir. Evde boş vakit harcamaktan sıkıldıysanız hemen evde paketleme işleri arayışına girebilirsiniz. Çoğunlukla internet üzerinde evde paketleme işleri söz edilmektedir. Popüler olanları ise, balon, boncuk, galoş, etiket gibi paketleme işleridir. Paketleme işleri az önce bahsettiklerim ile sınırlı değildir. Şuan içinde bulunduğunuz, evdeekisara.com platformunu gezerek bir çok paketleme işi ile alakalı bilgiler edinebilir ve başvuru yapabilirsiniz.

Montaj, süsleme ve örgü işleri ile de evde kazanmak mümkündür. Yapmanız gereken, size uygun ek işleri keşfetmek ve bu işleri veren firmalar var ise onlara ulaşmak. Yapımları gayet basit. Örgü işi biraz el becerisi istese de, küçük eğitimler ile öğrenmeniz mümkündür. Yaptığınız örgüleri, kadın günlerinde ve sosyal medya aracılığı ile çok rahat pazarlayabilirsiniz. Halk eğitimin açtığı kurslara katılarak, evde yapabileceğiniz işler hakkında kendinizi geliştirebilirsiniz.

Ankara’da Eve İş Veren Firmalar

İş veren firmaların sadece Ankara’da olmasına gerek yok. Bir başka ilde olsa dahi kargo aracılığı ile malzemelerin evinize kadar yollandığı hakkında söylentiler var. Evde iş veren firmalara ulaşmak tamamen size kalmış bir şey. Bu site üzerinden de başvuru yaparak, firmaların yazıyı okuyup size ulaşma durumunu değerlendirebilirsiniz. Biz firma olmadığımız için herhangi bir garanti veremiyoruz. Bahsettiğim gibi, firmalar sitemizi ziyaret ederler ise sizlere ulaşabilirler.

 

 

7 Yorum

  1. Esma
  2. Ezgi
  3. Hazal
  4. Tuğba yilmaz
  5. Merve
  6. Nurgül Yıldırım
  7. Oyku

Ek İş Başvuru Formu