Evde Galoş Paketleme İşi Nasıl Yapılır ?

Sevgili okurlarım, bu yazımda sizlere evde galoş paketleme işinin nasıl yapıldığına dair ve firmalara nasıl ulaşacağınız konusunda bazı bilgiler, fikirler aktaracağım.

Gün geçtikçe ek iş veren firmalar ve çeşitli ek iş fikirleri çoğalıyor. Genellikle insanlar paketleme işlerini tercih ediyorlar. Çünkü firmalar bu işleri evde yaptırarak maliyeti en aza indirgemek istiyor. Bu durum, ev hanımlarına ve ek iş yapmak isteyenlere fırsat olarak önümüze çıkıyor.

Ekonomik çalkantılar, yetersiz maaş bizleri ek iş yapmaya itiyor. Çalıştığımız tam zamanlı işimizden hakkımızı çoğu zaman alamıyoruz. Günümüzde işine mutlu giden sayısı bir hayli azaldı. Yüksek ihtimal ile bu durumun sebebi; maddi tatminsizlik olsa gerek.

Galoş Paketleme işi Nasıl Yapılır?

Kısaca bahsetmem gerekirse, iki eli olan her birey bu işi yapabilir. Firmanın size tedarik edeceği galoşları iç içe geçirip paketliyorsunuz. İşlem bu denli basit. Size tavsiyem, ekip olarak bu işe kolları sıvarsanız, hızlı ve daha fazla kazanç elde edersiniz. Herkesin bildiği gibi galoş, hijyenik ortamlarda kullanılır. Örneğin; Hastane, imalathane, gıda alanlarında çok fazla tercih edilmektedir. Kullanım alanı fazla olduğu için üretimi de o denli fazla olmakta. Galoş paketleyerek ne kadar kazanırım? Sorusunun cevabına gelecek olursak, tahmini olarak aylık 1,000 ila 3,000 lira gibi gelir elde edebilirsiniz. Tabi ki bu rakamlar netlik taşımamaktadır. Sizin ve ekibinizin disiplinli ve hızlı çalışmaları halinde rakamlar çok fazla büyüyebilir.

Galoş Paketleme İşi Veren Firmalar

İncelemelerime göre ilan siteleri ve benim sitem gibi ek iş fikri veren platformlardan firmalara ulaşmanız mümkün. Size ulaşma hızları, gün içinde olabilir. Hiç ulaşmama ihtimali de söz konusudur. Sadece İnternet ortamına takılı kalmayıp, evinizden dışarı çıkıp bu işi yapan firmalara ulaşabilirsiniz. Mesela hastanelerin malzeme tedarik bölümündeki yetkili ile görüşme ayarlayıp, firma hakkında bilgi alabilir ve firmaya ulaşabilirsiniz. Bu sayede firma ile bire bir görüşüp detayları öğrenmiş olursunuz. Bu platformdan size ulaşma ihtimalini değerlendirmek istiyorsanız, yorum kısmına bilgilerinizi bırakarak bu işe başvuru yapabilirsiniz. Bu sayede firmalar sitemi ziyaret ederlerse yorum kısmından sizi tercih edebilirler.

Takipçilerime Tavsiyem!

Öncelikle sizden ricam, yorum kısmına kesinlikle tc kimlik ve telefon numaranızı paylaşmamanız yönünde olacak. Dolandırıcıların eline düşmenizi istemem.

Gelelim iş boyutuna; Firmalar ile anlaşma noktasında tüm detayları konuşun. Eğer mümkünse sözleşme usulü çalışmanın yollarını arayın. Titiz ve hijyenik çalışın. Vaktinde teslimat, firma ile ikili ilişkilerinizi güçlendirecektir.

 

9 Yorum

  1. Tuğba
  2. Elif Uluç
  3. sena
  4. Sultan
  5. merve
  6. Zehra
  7. Nazmiye - Nazlı
  8. Gizem
  9. Neslihan

Ek İş Başvuru Formu