Evde Gelin Buketi Tasarlayarak Para Kazanın

Evde Gelin Buketi İşi

Sevgili okurlar, zaman israfı yerine evinizde oturduğunuz yerden para kazanmanın vakti gelmedi mi? Artık işe koyulmalı ve ek gelir elde etmelisiniz. Her gün yeni fırsatlar ve ek iş fikirleri paylaşarak sizleri bilinçlendirmeye çalışıyorum. Bugünkü mevzu bahis konumuz, evde gelin buketi yapmak üzerine olacak.

Kız çocukları yetişkinliğe eriştiğinde baba evinden koca evine giderler. Geçiş aşamasında alışveriş, eşya ve düğün telaşları kaçınılmazdır. Özellikle yaz dönemlerinde yaygın görülen düğün sezonlarında bir çok ek iş kapısı sizlere aralanıyor. Fırsatları yakalayıp para kazanmak sizlerin elinde. Hiç bir evlenecek bayanı, gelinlik giydiğinde elinde gelin buketi olmadan göremezsiniz. ”Adet” gereği gelinler, buketlerini bekar arkadaşlarına arkasını dönerek rast gele fırlatır. Buketi kapanın sıradaki evlenecek kişi olduğuna inanılır. İnanç ne kadar batıl olsa da günümüzde sıkça görürüz. Evlenecek bayanlar için oldukça önemli olan gelin buketini sizler tasarlayarak yaz sezonlarında tatmin edici gelirler elde edebilirsiniz. Tasarım ve modadan anlayan bir kişilikseniz ve azda olsa el beceriniz varsa bu iş tam sizlik diyebilirim.

Evde Gelin Buketi Nasıl Yapılır?

Tamamen sizin tasarım yeteneğinize göre şekillenecek bir işten bahsediyorum. Yani zevkiniz ve karşı tarafın ilgisini çekecek bir süsleme ile yapacağınız buket, size olumlu geri dönüşler sağlayacaktır. Yapımında yapay veya canlı çiçekler kullanabilirsiniz. Genelde papatya, gül tarzı çiçekler tercih edilmektedir. Tül, silikon, kurdela, çiçek, sim ve hayal gücünüzün getirdiği farklı aksesuarlar ile buket yapabilirsiniz. Tek bir buketten 100 lira kazanma imkanınız olduğunu hatırlatmak isterim. Gelinlik modeline göre özel sipariş yapımlarında fiyat daha fazla olacaktır.

Gelin Buketini Nasıl Satabilirim?

Satış ve pazarlama konusunda size bazı tavsiyelerde bulunmak istiyorum. Düğün günü gelin, zamanının çoğunu kuaförde geçirir. Kuaförler ile anlaşarak numune buket bırakabilirsiniz. Bu sayede müşteri portföyünüz artacaktır. Çiçekçilere örnek buket bırakarak satışlarınızı hızlandırabilirsiniz. Gelinlik satan moda evleri ile görüşerek sipariş alabilirsiniz.. Sosyal medyayı kullanarak da ürünlerinizi binlerce kişiye sunabilirsiniz. E- ticaret sitesi kurup bu işi profesyonelliğe dökebilirsiniz.

Yorum kısmına bu iş ile alakalı başvurunuzu yapabilirsiniz. Eğer firmalarda gelin buketi işini evlere veriyorlarsa sizlere dönüş sağlayacaklardır.

Dikkatinizi çekebilir; Evde Balon Paketleme İşi

 

2 Yorum

  1. cansu
  2. Fatma çolak

Ek İş Başvuru Formu