Evde Kına Paketleme İşi – Evde İş İmkanları

Konumuzu okuyorsanız ek iş yapıp, ek gelir elde etmeye karar vermişsiniz demektir. Ek iş yapmak olağan üstü yetenek gerektirmez. Pet şişeyi açıp, su içebiliyor iseniz ek iş de yapabilirsiniz demektir. Öncelikle, neden ek iş yapmalıyım? Ek işe neden ihtiyacım var? Sorularının cevabını iyice düşünün ve kendinizi adapte edin. Bu işlerden müthiş gelirler elde edebilmek mümkün. Ek iş yaparak ciddi rakamlara ulaşmış kişilerin başarı öyküleri haberlerde gösterilmekte. Neden sizlerde yapamayasınız ki ? Araştırmalar neticesinde bu işten, 1000 – 2000 lira gibi aylık kazanç elde edilebileceği tespit edilmiştir.

Evde iş imkanları, gelişen ve güçlenen ülkemizde sürekli artmakta. Sizler için bu yazımızda, evde kına paketleme işi yaparak ek gelir elde etme konusunu ele alacağız.

Evde Kına Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Düğün sezonlarının vazgeçilmez ürünü şüphesiz kınadır. Düğün öncesi yapılan, nikah ve kına törenlerinde mutlaka dağıtılır. Sürekli farklı dekordaki paketlerin içinde görmüşsünüzdür. Yapımı gayet basittir. Firmalar ile anlaşıp işi almanız yanı sıra, bu işi kendinizde yapabilirsiniz. Örneğin; Firma ile anlaşırsınız ve size malzemeyi yollar. Size düşen kınaları paketlemek ve firmaya vaktinde teslim etmektir.

Yada kendiniz aktarlardan kilo ile kına alıp, evde paketleyip pazarlayabilirsiniz. Paketleri kendiniz  tasarlayabilir ve çekici hale getirebilirsiniz. Bildiğiniz üzere al benisi olan ürünler peynir ekmek gibi satılır. Sizde, alınası bir hale getirin ki, eş dost vasıtasıyla paketlediğiniz ürünleri kolayca satabilin. Organizasyon firmaları ile anlaşıp, yaptığınız ürünleri de kolayca pazarlamanız mümkün.

Evde Kına Paketleme İşi Veren Firmalar ve Telefon Numaraları

Bildiğiniz üzere bizler sizi, iş veren ile buluşturma gayesinde ve ek iş fikri verme çabasında olan bir platformuz. Firma ile görüşüp anlaşmak sizin elinizdedir. Bulunduğunuz muhite göre araştırma çıtanızı genişletin. Büyük şehirde iseniz firmalara ulaşmak daha kolay olacaktır. Araştırmalarımıza göre bazı firmaların telefon numaraları var, lakin biz burada paylaşmama kararı aldık. Sebebi ise dolandırılma olaylarının önüne geçmek içindir. Siz değerli okurlarımızı mağdur etmek istemeyiz. Biz sadece ek iş fikri paylaşıyoruz. Dilerseniz yazımızın altındaki yorum kısmına, ad, soyad, ekip sayınız ve sizlere firmaların ulaşabileceği mail adresinizi bırakabilirsiniz. Şayet firmaların yazımızı okuması doğrultusunda, sizlere ulaşma ihtimali olacaktır.

Önceki konumuza da bakınız; Evde Mandal Paketleme İşi Yaparak Para Kazanma

68 Yorum

 1. Arife Kocabıyık
  • Dilara
 2. Tülay
 3. İrem
 4. Senem sultan bozkurt
 5. Kübra Şen
  • Dilara
 6. Hilal aslan
 7. ipek
 8. ezgi açıkgöz
 9. didem
 10. Aleyna
 11. Derya
 12. Sevgi
 13. Nilufer
 14. Dilek AYDIN
 15. Zozan
 16. Mustafa
 17. Yaşam
 18. Özlem
 19. Fatma Okuyucu
 20. melek
 21. MERVE
 22. meral
 23. Fatma
 24. Nursel
 25. Kader yıldız
 26. Kader yıldız
 27. Sidal
 28. Tugba
 29. Askin
 30. Zelihanur
 31. Derya
 32. Bayramova Ramile
 33. Kezban
 34. Başak
 35. Nilüfer
 36. Halime
 37. Hazal
 38. Aysel Aydın
 39. Gamze
 40. LERZAN
 41. ALİ ARDA
 42. Esin
 43. talha yaar
 44. Minel
 45. Ayşegül
 46. Hatice
 47. Sule
 48. aslıhan peker
 49. sultan
 50. Cansel
 51. Arzu
 52. Gizem
 53. zehra yazıcı
 54. ilayda
 55. Zehra
 56. EBRU SAHIN
 57. Ebru sahin
 58. tuba
 59. Ayşegül
 60. Ayşegül

Ek İş Başvuru Formu