Evde Kına Paketleme İşi – Evde İş İmkanları

Konumuzu okuyorsanız ek iş yapıp, ek gelir elde etmeye karar vermişsiniz demektir. Ek iş yapmak olağan üstü yetenek gerektirmez. Pet şişeyi açıp, su içebiliyor iseniz ek iş de yapabilirsiniz demektir. Öncelikle, neden ek iş yapmalıyım? Ek işe neden ihtiyacım var? Sorularının cevabını iyice düşünün ve kendinizi adapte edin. Bu işlerden müthiş gelirler elde edebilmek mümkün. Ek iş yaparak ciddi rakamlara ulaşmış kişilerin başarı öyküleri haberlerde gösterilmekte. Neden sizlerde yapamayasınız ki ? Araştırmalar neticesinde bu işten, 1000 – 2000 lira gibi aylık kazanç elde edilebileceği tespit edilmiştir.

Evde iş imkanları, gelişen ve güçlenen ülkemizde sürekli artmakta. Sizler için bu yazımızda, evde kına paketleme işi yaparak ek gelir elde etme konusunu ele alacağız.

Evde Kına Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Düğün sezonlarının vazgeçilmez ürünü şüphesiz kınadır. Düğün öncesi yapılan, nikah ve kına törenlerinde mutlaka dağıtılır. Sürekli farklı dekordaki paketlerin içinde görmüşsünüzdür. Yapımı gayet basittir. Firmalar ile anlaşıp işi almanız yanı sıra, bu işi kendinizde yapabilirsiniz. Örneğin; Firma ile anlaşırsınız ve size malzemeyi yollar. Size düşen kınaları paketlemek ve firmaya vaktinde teslim etmektir.

Yada kendiniz aktarlardan kilo ile kına alıp, evde paketleyip pazarlayabilirsiniz. Paketleri kendiniz  tasarlayabilir ve çekici hale getirebilirsiniz. Bildiğiniz üzere al benisi olan ürünler peynir ekmek gibi satılır. Sizde, alınası bir hale getirin ki, eş dost vasıtasıyla paketlediğiniz ürünleri kolayca satabilin. Organizasyon firmaları ile anlaşıp, yaptığınız ürünleri de kolayca pazarlamanız mümkün.

Evde Kına Paketleme İşi Veren Firmalar ve Telefon Numaraları

Bildiğiniz üzere bizler sizi, iş veren ile buluşturma gayesinde ve ek iş fikri verme çabasında olan bir platformuz. Firma ile görüşüp anlaşmak sizin elinizdedir. Bulunduğunuz muhite göre araştırma çıtanızı genişletin. Büyük şehirde iseniz firmalara ulaşmak daha kolay olacaktır. Araştırmalarımıza göre bazı firmaların telefon numaraları var, lakin biz burada paylaşmama kararı aldık. Sebebi ise dolandırılma olaylarının önüne geçmek içindir. Siz değerli okurlarımızı mağdur etmek istemeyiz. Biz sadece ek iş fikri paylaşıyoruz. Dilerseniz yazımızın altındaki yorum kısmına, ad, soyad, ekip sayınız ve sizlere firmaların ulaşabileceği mail adresinizi bırakabilirsiniz. Şayet firmaların yazımızı okuması doğrultusunda, sizlere ulaşma ihtimali olacaktır.

Önceki konumuza da bakınız; Evde Mandal Paketleme İşi Yaparak Para Kazanma

Gizem

Merhaba ben Gizem, 1982 İzmir doğumluyum. ICF- PCC ünvanlı Yaşam Koçu eğitmenliği yapmaktayım. Yaklaşık olarak 3100 saatin üzerinde bireysel olarak koçluk görüşmeleri gerçekleştirdim. Makalelerim ve sizlere tavsiyede bulunacağım yazılarım ile de evdeekisara.com ziyaretçilerinin, hayallerine ulaşma yolculuğuna rehberlik etmek istiyor ve onlarında bir ek iş sahibi olmasını istiyorum. Bu sayede önerilerimi ve faydalı bulabileceğim içerikleri buradan sizler ile paylaşacağım.

13 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir