Evde Mandal Paketleme İşi Yaparak Para Kazanma

İhtiyaç duyulan ek iş fikirleri arasında mandal paketleme işi de yer alıyor. Evde çalışmak istiyorum diyenler bu işi değerlendirmeli. Boş vakitlerinizde veyahut tam performans göstererek, gününüzün bazı zamanlarında mandal paketleme işi yaparak gelir elde edebilirsiniz.

Büyük Şehirde Olmak Avantaj

Her sektörde olduğu gibi ek iş sektöründe de büyük şehirler oldukça avantajlı. Üretimin ve aktif pazarın büyüklüğü ek iş dünyasını da tetikliyor. Firmalar ile irtibata geçip bu işleri almak sizlerin ellerinde. İhtimaller dahilinde, yorum kısmına bilgilerinizi bırakmanız doğrultusunda firmalar sizlere ulaşabilir. ( Garanti vermiyoruz. )

Dikkat Edin !

Ek iş veren firmalar ile anlaştığınız taktirde dikkat etmeniz gereken bazı hususlar olacak.

  • Hijyen,
  • Disiplin,
  • İşi vaktinde teslim,
  • Anlaşmanın dışına çıkmamak,
  • Firmanın mağduriyeti kesinlikle söz konusu olmamalıdır.

Anlaşıldığı üzere, bu işi yapmak gerçekten basit görünüyor. Hemen arayışlara girip, mandal paketleme işi veren firmalardan bu işi yapabilirsiniz. Yapılan araştırmalara göre kilo başına 20 lira gibi bir kazanç söz konusudur.

İlgili içerik; Evde Sabun Paketleme İşi Yapın 3000 lira Kazanın !

 

Gizem

Merhaba ben Gizem, 1982 İzmir doğumluyum. ICF- PCC ünvanlı Yaşam Koçu eğitmenliği yapmaktayım. Yaklaşık olarak 3100 saatin üzerinde bireysel olarak koçluk görüşmeleri gerçekleştirdim. Makalelerim ve sizlere tavsiyede bulunacağım yazılarım ile de evdeekisara.com ziyaretçilerinin, hayallerine ulaşma yolculuğuna rehberlik etmek istiyor ve onlarında bir ek iş sahibi olmasını istiyorum. Bu sayede önerilerimi ve faydalı bulabileceğim içerikleri buradan sizler ile paylaşacağım.

21 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir