Evde mum kutulama işi, haftalık 400 TL ek gelir

Evde mum kutulama işi ile haftalık olarak yapacağınız adetli işlemden 400 tl ek kazanç elde edebilirsiniz. Paketleme işlerinin yoğun bir şekilde devam etmiş olduğu ülkemizde sizde evden paketleme ve ambalajlama işleri yaparak ek gelir elde edebilirsiniz.

Evlere paketleme işi veren firmalar her geçen gün sektörlerde karşımıza çıkabiliyor. Pek çok kategori ve sektörde evlere ek iş veren firmalar paketleme işlerini vereceği kişileri arıyor. Eğer sizde ev de paketleme işi arıyorsanız sitemizde yayımlanan ilgili ilanların altına başvurunuzu bulunduğunuz il ile birlikte bırakmanız önerilmektedir.

Evde mum kutulama işi son derece basit ve kolaydır. Daha önce paketleme ve kutulama işleri yaptıysanız hiç yabancılık çekmeyeceksiniz. Bu ilan altından başvurunuzu bıraktıktan sonra mail adresinize dönüş yapacak olan mum paketleme işi veren firmalar size teklifleri iletecektir. Sonrasında anlaştığınız da işi size vererek kendi servis araçları ile ya da anlaşmalı oldukları kargolar ile size kutulanmamış mumları ve bunun yanında kutulanmış örnek mum iletecektir. ablajlarına koyacağınız mumları paketlemesini tamamlamış oluyorsunuz.

Eğer sizde evde mum kutulama işi ile uğraşmak ve ek gelir elde etmek istiyorsanız hemen aşağıdaki başvuru alnına başvurunuzu bırakabilir. Mailine dönüş yapan firmalar ile görüşme yaparak anlaşma yoluna gidebilirsiniz.

Gizem

Merhaba ben Gizem, 1982 İzmir doğumluyum. ICF- PCC ünvanlı Yaşam Koçu eğitmenliği yapmaktayım. Yaklaşık olarak 3100 saatin üzerinde bireysel olarak koçluk görüşmeleri gerçekleştirdim. Makalelerim ve sizlere tavsiyede bulunacağım yazılarım ile de evdeekisara.com ziyaretçilerinin, hayallerine ulaşma yolculuğuna rehberlik etmek istiyor ve onlarında bir ek iş sahibi olmasını istiyorum. Bu sayede önerilerimi ve faydalı bulabileceğim içerikleri buradan sizler ile paylaşacağım.

95 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir