Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

Artık herkes ekstra gelir elde etme peşinde. Bu durumda ek iş sektörü bir hayli hareket kazanmakta. İnsanlar tam zamanlı çalıştığı işlerden aldığı maaşlar ile tatmin olamıyor. Bu durumda ek gelir elde etme çabası kaçınılmaz hale geliyor.

Evde ek iş yaparak bir çok masrafların üstesinden gelinebiliyor. Örneklendirecek olursak, pazar masrafları, çocukların okul masrafları ve özel ihtiyaçların karşılanmasında evde ek iş veren firmaların rolü oldukça fazladır. Yorum kısmına bilgilerinizi ve sizlere ulaşılabilecek mail adresinizi bırakmanız doğrultusunda evde ek iş veren firmalar sizler ile iletişim kurabilir.

Evde paketleme işi olarak neler yapabilirim? Sorusunun cevabını aşağıda listeledik.

 

Evde Balon Paketleme İşi

Evde paketleme işi denince akla gelen ilklerden biride balon paketleme işidir. Araştırmalar neticesinde aylık 1500 – 2000 lira gelir getirmektedir. Size düşen, işi zamanında teslim etmek ve titiz işçilik çıkarmaktır. Yapımı gayet basit ve eğlencelidir.

Evde Kına Paketleme İşi

Düğün sezonlarının vazgeçilmezi olmakla birlikte, ek iş sektörünün en hareketli işidir. İlginç ve görsel hitabeti kuvvetli paketleme seçenekleriyle, insanlar tarafından dikkat çekmektedir. Sağlam bir ekiple oldukça iyi gelir elde etmek mümkündür. 1000 – 3000 arası gelir, araştırmalarımız sonucunda elde ettiğimiz ortalama kazanç bilgisidir.

Mum Paketleme İşi

Odalarımızın dekor açısından vazgeçilmezi kokulu ve dekoratif mumlar, evde yapılacak paketleme işlerinin önemli bir parçasıdır. Boş zamanlarınızda mum paketleyerek bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.

İlgili içerik bakınız; Evde Mum Kutulama işi, Haftalık 400 lira ek gelir

Takı Paketleme İşi

Hanımların gözdesi takı işi, kazandırmaya devam ediyor. Şayet bu ek iş size haftalık 400 lira kazandırabilir. Disiplin ve azimle bu işin üstesinden rahatlıkla gelinebilir. Aktif bir ekip sayesinde, çokça paketleme yapılıp firma ile uzun ömürlü çalışılabilir.

İlgini İçerik Göz Atınız; Evde Takı Ambalajlama İşi aylık 1400 lira ek gelir

Gizem

Merhaba ben Gizem, 1982 İzmir doğumluyum. ICF- PCC ünvanlı Yaşam Koçu eğitmenliği yapmaktayım. Yaklaşık olarak 3100 saatin üzerinde bireysel olarak koçluk görüşmeleri gerçekleştirdim. Makalelerim ve sizlere tavsiyede bulunacağım yazılarım ile de evdeekisara.com ziyaretçilerinin, hayallerine ulaşma yolculuğuna rehberlik etmek istiyor ve onlarında bir ek iş sahibi olmasını istiyorum. Bu sayede önerilerimi ve faydalı bulabileceğim içerikleri buradan sizler ile paylaşacağım.

11 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir