Evde Pipet Paketleme İşi Yapmak Kazandırıyor !

Değerli hanımlar, beyler, öğrenciler size ek gelir elde edebileceğiniz pipet paketleme işinden bahsetmek istiyorum. Zamanımın çoğunu evde geçiriyorum yada tam zamanlı işimden arta kalan zamanda çok boş vaktim oluyor diyenlerdenseniz ek kazanç sağlamanız mümkün. Ek iş yaparak elde edeceğiniz gelir, ev ekonominizi bir hayli rahatlatacaktır. Araştırmaların neticesinde bir çok firma evlere ek iş vermeye başlamış. Pipet paketleme işi de bir çok yerde karşıma çıkınca, araştırıp sizinle paylaşma kararı aldım. Aylık kazanç noktasında, 2500 lira aylık gelir kazanma ihtimali bulunan bir işmiş. Yani bu iş sizleri oldukça rahatlatır diye düşünüyorum.

Her paketleme işinde olduğu gibi, hijyen ve titizlik ön planda geliyor. Pipetleri insanlar ağız temans yolu ile kullanırlar. Bu durumda da eldiven ile çalışmak sizler için faydalı olacaktır. Eş, dost bir araya gelip ekip kurarsanız daha fazla kazanacağınızı iyi biliyorsunuz. Vakit kaybetmeden konseyi toparlayın ve ekibi oluşturun. Tahminime göre firmalar seri çalışanlara önem vermekteler. Bu durumda sizler için artı puan olacaktır. Firma sizinle sürekli çalışmak isteyecek ve gelir elde etmeye son hızla devam edeceksiniz.

Evde Pipet Paketleme İşi Veren Firmalar ve Numaraları

İnternet ortamında bu konu ile ilgili bir çok yazı okudum. Ne yazık ki firmalar ile ilgili net bir bilgi bulamadım. Firmaların telefon numaraları ile ilgilide net bir konuya rastlamadım. Endişelenmeyin, yorum kısmından bu işe başvuru yapabileceksiniz. Başvuru yaptığınızda size ek işi ben vermeyeceğim. Bu konuda anlaşılır olmak istiyorum. Ola ki firmalar sitemi ziyaret edip yazımı okumaları durumunda, yorum kısmından başvuruları inceleyip size ulaşabilir. Küçük bir beyin fırtınası yapacak olursak, firmalar bu ortamlardan ek iş vereceği zaman araştırma yapacaklardır. Haliyle siteme girip konuyu okuma olasılıkları fazladır. Daha önce bu işi yapmış olanlar fikirlerini ve tecrübelerini de yorum kısmına beyan edebilirler. Telefon numara ve özel bilgilerinizi yorum olarak paylaşmayın. Kısaca kendinizden bahsedin. Yaşadığınız yeri ve iletişim mail adresinizi bırakmanız yeterli olacaktır.

Bir önceki yazımda, evde boncuk paketleme işinden bahsettim.

8 Yorum

  1. Cennet karamanoglu
  2. Mehmet ali durdu
  3. Hatice Şimşek
  4. Fatoş Akkoç
  5. Zeynep Akkar
  6. Sema
  7. sumeyra polat
  8. Zehra

Ek İş Başvuru Formu