Evde Plastik Bardak Paketleme İşi, Haftada 500 Lira

Herkese merhaba değerli takipçilerim, bugün sizlere yeni araştırmam olan evde bardak paketleme ek iş fikrinden bahsedeceğim. Biraz araştırmalarda bulundum ve sizlere aktarma kararı aldım. Görünen o ki, bu işten aylık 1,000 ila 2,000 lira gibi kazançlardan bahsediliyor. Yazının tamamını okuyarak bu işi nasıl alabileceğiniz ve nasıl başvuru yapacağınız konusunda size tavsiyelerimi öğrenebilirsiniz.

Geçim problemlerinin çok sık görüldüğü bir zamanda yaşıyoruz. Ülkemizde çok zenginin olması ve görülmesine rağmen, maalesef maaş yetersizlikleri de bir o kadar çok görülüyor. Yani eve giren tek bir maaş aile bütçesine bir katkı sağlamıyor. Sadece kişisel ihtiyaç ve giderlere harcanıyor. Bu da demek oluyor ki, bir çok kişi karın tokluğuna çalışıyor. Sebebi, zalim ve aç olan zengin yöneticilerden kaynaklanıyor. Halbuki personeline biraz daha fazla para verseler, hem daha titiz bir iş çıkar, hemde personel iş vereni zirveye çıkarır. Ama çoğu bu mantıkta olmadığı için, nereden kessem diye fırsat kolluyor. Her neyse, sonuçta canlar sıkılıyor ve geçim sıkıntısı olarak evlere yansıyor. Gelelim bu günkü ek iş fikrine.

Evde plastik veya karton bardak paketleme işi yaparak ek gelir elde etmek mümkün gibi duruyor. Genelde firmalar işçilerin sigorta, yol, yemek masrafından kaçmak için, evde ek iş vererek bu maaliyeti kırmak istiyorlarmış. Bu durumda, evde boş vakitlerini değerlendirmek isteyenlere fırsat kapısı oluyor. Eşinize ve çocuklarınıza ek iş yaparak güzel katkılar sağlayabiliyorsunuz. Bu işin yapılışı şu şekilde imiş; Firma size bardak, şeffaf ambalaj, ambalaj lastiği ve eldiven gibi ekipmanları yollayıp, sizden bu bardakları 10’ar, 20’şer, 50’şer ve 100’lük olmak üzere adetlere bölüp paketlemenizi istiyormuş. İş karşılığı da aylık 2000 liraya dayanan kazanç söz konusuymuş. Tabi bu durum sizin performansınıza göre değişir. Ekip olarak daha seri paketleme yaparsanız daha fazla kazanabilirsiniz.

Evde Bardak Paketleme İşi Veren Firmalar

Firmalara ulaşmak size bağlıdır. Oturduğunuz muhitten bu işi yapan firmalara ulaşıp bire bir görüşme sağlayarak anlaşmaya varabilirsiniz. Firma ile şartları görüşün, sizden istenilenleri ve sizin isteklerinizi konuşun ve mütabık kalmanın yolunu arayın.

Sitem üzerinden bu işe başvurmak isterseniz, hemen yorum kısmından başvuru yapabilirsiniz. Kendinizden biraz bahsedin. İkamet adresinizi bildirin. Varsa ekibinizden bahsedin. Günde kaç saat bu işle meşgul olabileceğinizden söz edin. Size ulaşacakları mail adresinizi bırakmayı unutmayın. Başvurunuzu yaptıktan sonra, firmalar sitemi incelerlerse size yorum kısmından ulaşacaklardır. Size ulaşma garantisi kesinlikle veremem. Bu sitenin kuruluş amacı, firma ile ek iş arayanları buluşturmaktır. Önceki yazımda, evde tek toka paketleme işi yaparak para kazanmayı anlattım.

46 Yorum

 1. ayşe kübra
 2. CEM TOLGA AROL
 3. Gülizar Müberra Aydemir
 4. buket
 5. deniz
 6. Songul
 7. Dilara
 8. burcu devecioğlu
 9. Sena nur
 10. Hilal
 11. Hatice Şimşek
 12. busra
 13. Fatoş Akkoç
 14. Esra
 15. İrfan gürbüz
 16. levent
 17. Tuğçe
 18. Nurhayat Baylav
 19. Pınar Yıldırım
 20. şeyma
  • Sevcan
 21. Gülseren Zaim
 22. emine
 23. Çiğdem
 24. Fatma
 25. MUHAMMET TETİK
 26. Fatma
 27. Pelin
 28. sumeyra polat
 29. Zehra
 30. Rukiye Özdemir
 31. Demet
 32. Eylul
 33. Sevda TOKGÖZ
 34. Neslihan
 35. Fatma
 36. Leyla Tokuşoğlu
 37. Leyla Tokuşoğlu
 38. Nalan KAZICILAR
 39. Havvanur
 40. Gönül başaran
 41. Gönül başaran
 42. Medine taysun
 43. Arzu
 44. Demet

Ek İş Başvuru Formu