Evde poşet katlama işi, haftalık 350-400 TL arası

Bu ek iş ilanı evde poşet katlama ile ilgili olup gerekli başvurular bu yazının altındaki yorum alanında yapılacaktır. Evlere paketleme işi veren firmalar arasında aşırı yopun talep gören poşet katlama işi son zamanların en çok işi olarak da biliniyor.

Evde poşet katlama işi son derece basit ve kolaydır. Evlere poşet katlama işi veren firmalar ile anlaştıktan sonra firma sizlere göndereceği poşetleri örnekteki gibi katlamanızı ve adetli bir şekilde ambalajlanmasını istemektedir. Bu sayede de sizde işleri tamamlayarak yapacağınız adetli işlemlerde haftalık olarak hatırı sayılır bir ek gelir elde etmeniz mümkün olacaktır.

Evde poşet katlama işi nasıl başvuru yapılır?

Son derece hızlı ve kolay bir yöntemle bu ek iş ilanına başvurunuzu yaparak sesinizi, evlere poşet katlama işi veren firmalara duyurmanıza imkan tanıyoruz. Aşağıda bulunan yorum alanına bırakacağınız başvuru ilgili bu firmanın dikkatini çekerek size ulaşmasına yardımcı olabilirsiniz. Bu sayede bırakmış olduğunuz yorumu ilgili firmalara görüp size mail ile ulaşım sağlayabiliyor.

Gizem

Merhaba ben Gizem, 1982 İzmir doğumluyum. ICF- PCC ünvanlı Yaşam Koçu eğitmenliği yapmaktayım. Yaklaşık olarak 3100 saatin üzerinde bireysel olarak koçluk görüşmeleri gerçekleştirdim. Makalelerim ve sizlere tavsiyede bulunacağım yazılarım ile de evdeekisara.com ziyaretçilerinin, hayallerine ulaşma yolculuğuna rehberlik etmek istiyor ve onlarında bir ek iş sahibi olmasını istiyorum. Bu sayede önerilerimi ve faydalı bulabileceğim içerikleri buradan sizler ile paylaşacağım.

29 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir