Evde Sabun Paketleme İşi Yapın 3000 lira Kazanın !

Son zamanların gözde ek iş fikirleri arasında evde sabun paketleme işi yer alıyor. Sizlerde boş zamanınızı değerlendirerek ek gelir elde edebilirsiniz. Şayet bu işi tam zamanlı yaparak dahi kendi işinizin sahibi olabilirsiniz. Bütçe endişesi yaşayanlar için ek gelir elde etmek vazgeçilmez seçenektir. Ayda 3000 lira pasif geliriniz olması oldukça tatmin edici değil mi? Sorunun cevabını ” evet ” olarak yanıtladı iseniz, konumuzu dikkatlice okuyun.

Sabun Paketleme İşi Nasıl Yapılır ?

Bu tarz işlerde olağan üstü yetenek aranmaz. Tek yapmanız gereken sabunları ambalajların içine yerleştirip işlemi tamamlamak olacaktır. Kokulu, banyo sabunu ve renkli sabun seçenekleri ile çeşitlendirme imkanınız mevcut. Farklı şekillerde görsel hitabı olan sabunları paketlemeniz tercih edilendir. Şayet, dikkat çeken ürünlerin satışı daha kolaydır. Satış ve gelir doğru orantılıdır. İster firmalar ile anlaşma, isterseniz de kendiniz yapıp satabilme seçenekleriniz vardır.

Sabun Paketleme İşi Yaparak Ne kadar Kazanabilirim ?

Tamamen sizin iş performansınıza göre değişkenlik göstermektedir. Yaptığımız arge çalışmasına göre aylık ortalama 3000 lira kazanmanız olağan görünüyor. Ekibinizle disiplinli çalışmak sizi 3000 liranın üzeri gelire taşıyabilir.

 

Sabun Paketleme İşi Veren Firmalar

Yaşadığınız bölgede bu tip firmaları araştırıp bulmak sizin elinizdedir. Konumuzun altına bilgilerinizi bırakarak da bu işe başvurmanız mümkün. Firmaların sitemizi ziyaret etmesi durumda sizlere ulaşacaklardır.

Dikkat etmeniz gerekenler ;

  • Aldığınız işi zamanında teslim edin.
  • Temiz çalışın.
  • Düzen ve tertip sahibi olmalısınız.
  • Evdeki herhangi bir odayı çalışma odası olarak belirleyin.
  • Ekip kurun ve daha fazla kazanın.

Yapılan araştırmalara göre evde sabun paketleme işi veren firmaların telefon numaraları hakkında net bir bilgi veremiyoruz.

Gizem

Merhaba ben Gizem, 1982 İzmir doğumluyum. ICF- PCC ünvanlı Yaşam Koçu eğitmenliği yapmaktayım. Yaklaşık olarak 3100 saatin üzerinde bireysel olarak koçluk görüşmeleri gerçekleştirdim. Makalelerim ve sizlere tavsiyede bulunacağım yazılarım ile de evdeekisara.com ziyaretçilerinin, hayallerine ulaşma yolculuğuna rehberlik etmek istiyor ve onlarında bir ek iş sahibi olmasını istiyorum. Bu sayede önerilerimi ve faydalı bulabileceğim içerikleri buradan sizler ile paylaşacağım.

28 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir