Evde Tel Toka Paketleme İşi – 2000 Lira Kazanç

Sevgili okurlar, hiç akla gelirmiydi ki tel tokadan gelir elde edileceği? Biraz araştırdım ve bu konu hakkında oldukça fazla yazı gördüm. Detaylı inceleme fırsatım oldu ve evde yapılacak ek işler arasında evde tel koka paketleme işininde yer aldığını gördüm. Hemde oldukça fazla gelir elde edebileceğinizi düşünüyorum. Tel toka genelde kuaförler de, küçük kız çocuklarında ve yetişkin bayanlarda saçlarını toplamak amacıyla kullanılır. Bayanların hemen gözlerinin önüne gelmiştir. Toka dişlerin arasına alınır ve iki elle saçlar düzeltilir. Küçük bir hareket ile toka saça geçirilir. Kullanımı ve yapımı gayet pratiktir. Aynı zamanda tel tokayı paketlemek de oldukça kolay ve basit. Tabi ilk zamanlarda biraz yorulacaksınız. Tek tek tutulup ambalajlandığı için ilk deneyim aşamasında biraz sinir bozucu olduğunu düşüneceksiniz. Hiç üzülmeyin kısa sürede adapte olacak ve seri paketleme yönünde eliniz alışmaya başlayacaktır.

Evde Tel Toka Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Firmalar ile anlaştıktan sonra, tokalar ve paketleme yapacağınız ambalajlar tarafınıza ulaştırılır. Kargo veya elden ulaştırma seçeneği, eviniz ile firma arası mesafeye göre kararlaştırılır. Araştırmalarıma göre yapımı şu şekilde olmakta; Küçük kesilmiş karton malzemeye tokaları tutturuyorsunuz. Ardından daha önce ölçülendirilip kesilmiş olan ambalaj paketlere yerleştirip ağzını kapatıyorsunuz. İşlem bu kadar basit. Tavsiyem ekip olarak bu işe girişmeniz. Kalabalık bir aileye mensupsanız, işiniz daha kolay. En azından ücretsiz bir şekilde aile fertlerinden faydalanmış olursunuz.

Evde Tel Toka Paketleyerek Ne Kadar Kazanırım?

İnternet ortamında detaylı bir şekilde gezdim ve aylık tahmini 2,000 lira gibi bir kazancın söz konusu olduğunu gördüm. Her yazımda söylediğim gibi, bu kazanç sizin verimli çalışmanız ile doğru orantılıdır. Tek çalışmak ile ekip ile çalışarak kazanılan gelir arasında şüphesiz dağlar kadar fark oluyor. Tercih size kalıyor. Aylık ne kadar kazanç işimi görür? Sorusunun cevabını kendinize verin ve hemen işe koyulun derim.

Evde Tel Toka Paketleme İşi Veren Firmalar

Hiç vakit kaybetmeden bu işi yapmak istediğinizi yorum kısmına belirtin. Biraz kendinizden bahsedin ve yaşadığınız ili yazmayı unutmayın. Firmaların size ulaşacağı mail adresinizi de yazdıktan sonra işe başvurmuş sayılırsınız. Firmaların sitemi ziyaret etmesi durumunda, yorum kısmından sizleri keşfedip ulaşması söz konusu olabilir. Bu işi veren firma ben olmadığım için size hiç bir şekilde garanti vermiyorum. Ben sadece ek iş fikri verip, firmalar ile sizi buluşturmayı hedefliyorum. Bu platform sizler için büyük bir avantaj. Bol ek işler diliyorum.

26 Yorum

 1. Elif Uluç
 2. Nur
 3. Hakan
 4. esma
 5. sena
 6. Öykü
 7. Pınar
 8. zehra yazıcı
 9. Güler
 10. Gulcin
 11. Sena nur
 12. Eda Özer
 13. Emel
 14. Hatice Şimşek
 15. Fatoş Akkoç
 16. Bilge
 17. Hakan
 18. Fatma
 19. Şevval gencer
 20. Zümrüt
 21. Neslihan
 22. öZGE
 23. fatma
 24. Sumeyye cobanturk
 25. Elif
 26. Şeyda

Ek İş Başvuru Formu