Evde Telefon Aksesuarı Paketleme İşi, Günde 30 Lira Kazan

Evde yapılan işlere telefon aksesuarları paketleme işi de dahil olmuş durumda. Aradım taradım ve ek iş fikirleri arasında mobil aksesuarların paketlenmesi gözüme çarptı. Telefonu olmayan kaldı mı? Herkes de olduğu malum. Utanmasak yeni doğan bebeklere bile hediye olarak telefon alacağız. 🙂 Kısacası teknolojinin aldığı hal ortada. Gelir problemleri olanlar için tavsiye bir ek iş fikri. Telefon aksesuarı paketleme işinden, en düşük günlük 30 lira kazanabilirsiniz diye düşünmekteyim.

Bu İşi Nasıl Yaparım?

Telefon kılıfı paketleme işinin yapımı oldukça zahmetsizdir. Kılıfları alırsın ve ambalaja koyup ağzını kapatırsın. Telefon kulaklığı, şarjı, ekran koruyucusu, hızlı şarj cihazı gibi aksesuarların paketleme şekilleri bir birine benzerdir. İşin detaylarını firmalar ile görüşerek daha net öğrenebilirsiniz. Ben size 30 lira kazanç fikrini ortalama olarak verdim. Göstereceğiniz performansa göre daha fazla kazanabilirsiniz.

Telefon Kılıfı Paketleme İşi Veren Firmalar, Yerler

Oturduğunuz muhitin çarşısına indiğinizde bir çok telefon satış ofisleri göreceksiniz. Her hangi birine girip bu iş ile alakalı sohbet edebilirsiniz. Malzemecilerinin yerlerini ve iletişim numaralarını öğrenebilirsiniz. Firmalara ulaşırsanız evlere aksesuar paketleme işi verip vermediklerini öğrenebilirsiniz. İnternet üzerinden popüler iş ilan sitelerine göz atabilirsiniz. Telefon aksesuar işini toptan yapan mağaza ve depoları tespit edip ziyaret edebilirsiniz. Size verdiğim bu fikirler dışında aklınıza gelenleri yorum olarak bana bildirin. Aşağıdaki başvuru formunu doldurup, sitem vasıtası ile firmaların sizi bulma olasılığını değerlendirin. Firmalar bana ulaşırlarsa, hiç vakit kaybetmeden firmaların taleplerini sizlere ileteceğimden şüpheniz olmasın. Bir önceki yazımda, evde yapılacak 6 popüler işten bahsettim.

 

17 Yorum

 1. FATMA
 2. Betül Öztürk
 3. Perihan
 4. hakan
 5. Gülseren Zaim
 6. Zeynep
 7. Zehra
 8. Seciye kurukaya
 9. Aslı
 10. cansu
 11. Aleyna Önder
 12. Neslihan
 13. Mercan
 14. Mehri
 15. Gonul
 16. ruken
 17. Derya Baban

Ek İş Başvuru Formu