Evde Tesbih Dizme İşi Yapan Kazanıyor !

Evde Tesbih Paketleme İşi

Herkese merhaba, yep yeni bir ek iş ile karşınızdayım. Sevgili takipçilerim bu gün sizlere evde tesbih dizme işi hakkında bazı yararlı bilgiler sunacağım. Beni takip ettiğiniz üzere sizleri ek gelir elde eder hale getirmeye çalışıyorum. Umarım evde tesbih paketleme işi fikri ile hepiniz aydınlanır ve ek iş sahibi olursunuz. Geçim sıkıntılarını her yazımda paylaşıyorum. Sanırım paylaşmaya da devam edeceğim. Genellikle bu tarz ek iş modellerini, gelir sorunu olanlar tercih ediyor. Haliyle bir çoğunuzun maaşları dolgun değil. Bu durum ek iş yapıp para kazanmayı tetikliyor. Bu yazımının içeriğinde ; Evde kokulu tesbih paketleme işi veren firmalar, evde tesbih yapımı ne kadar kazandırır? , evde tesbih dizim işi nasıl yapılır? ve firmaların telefon numaralarını ele alacağım.

Evde Tesbih Dizme İşi Nasıl Yapılır?

Çok meşakkatli olmasa da ilk yapımda zorlanabilirsiniz. El alışkanlığınız geliştikçe, çocuk oyuncağı gibi gelecek. Eğer malzemeleri kendiniz alıp yapma taraftarı iseniz size malzeme ve ekipmanlardan bahsedeyim. İnternet üzerinden araştırma yaptığınız taktirde bir çok e- ticaret sitesinde bu tip ekipmanlar set halinde satılıyor. Mesela ben araştırdım ve paket halinde satış yapan bir siteye denk geldim. Paket içeriğinde şunlar yer almakta ;

Paket İçeriği:

– 6 adet tesbih çivisi

– 2 adet metal üçgen ( Tesbih birleşim parçası)

– 2 adet metal kapama

– 2 adet metal tuğra tesbih ucu

– 2 adet imame altı yuvarlak metal ayraç

– 2 metre çelik tesbih ipi

– 6 adet yuvarlak halka

– 4 sıra kristal tesbih boncuğu. 2 dizi mavi, 2 dizi yeşil

– 1 adet kaftan imame

– 1 adet lale imame

– 10 adet rondela (taşlı tesbih ayracı)

– 2 adet tesbih püskülü

Yukarıda bahsettiğim örnek pakette ki malzeme ile 2 çeşit farklı tesbih modeli yapabiliyorsunuz. Ekipmanları tedarik edip, kendiniz farklı modeller üretip piyasaya sürebilirsiniz. Firma ile anlaşmayı tercih ederseniz, ekipmanları size firma sağlayacaktır. Yazı sonuna tesbih yapımı ile ilgili video ekledim. Yazımın tamamını okuduktan sonra izlemenizi tavsiye ediyorum.

Evde Kokulu Tesbih Paketleme İşi Veren Firmalar

Firmaları bulup anlaşmanız durumda sizlere tüm ekipman ve malzemeler verilecektir. Firmadan firmaya da anlaşma şartları değişkenlik göstereceğinden, ekipmanları sizin tedarik etmenizde istenebilir. Firmalara nasıl ulaşabilirim? Sorunuzu duyar gibi oldum. Hemen cevaplayayım. İnternet üzerinden ilan sitelerine göz atabilirsiniz. Şuan sitemde olduğunuza göre hemen yorum kısmına başvuru yapın. Ad, soyad, il ve iletişim mailinizi bırakmanız durumunda, sitemi ziyaret edecek olan firmalar size ulaşabilir. Telefon numaraları konusunda da net bir bilgiye ulaşamadığım için maalesef yardımcı olamıyorum. İstanbul, İzmir, Ankara, Konya, Adana gibi büyük şehirler bu işe öncülük etmektedir.

Evde Tesbih Yapımı Ne Kadar Kazandırır?

Araştırmalarıma göre tahminim, aylık 1,500 ila 3000 lira kazanabilirsiniz. Tabi bu durum sizin performansınıza göre değişkenlik gösterecektir.

Tesbih Dizme İşi Yapacaklara Tavsiyem !

Kesinlikle işinize gerekli özeni gösterin. Firmayı mağdur etmeyin. İş disiplini çok önem arz etmekle beraber kazancınıza etki edecek unsurdur. Firma ile çalışmak istemiyorum, bu işi evde kendim yapıp satacağım diyenlerden iseniz, güzel modeller yapıp satmanız size artı puan katıp hızlı büyüme sağlayacaktır.

 

 

13 Yorum

 1. Nurten Sarı
 2. Nihal
 3. Hatice
 4. Nazlı
 5. Zehra
 6. zehra yazıcı
 7. Dilan
 8. Selma
 9. Lütfi ayar
 10. FATMA
 11. Gülay
 12. Seda

Ek İş Başvuru Formu