Evde Tütün Sarma İşi Yapmak Kazandırıyor !

Değerli okurlarım, yeni makale yazım olan evde tütün sarma işi hakkında faydalı bilgiler vermek üzere karşınızdayım. Sizler için net ve kesin bilgiler olsun diye, eve tütün veren firma yetkilisi ile bizzat görüşüp bilgiler toparladım. Üzülerek söylemeliyim ki, ülkemizde sigara tüketimi çok fazla. Alış ve satışı çok olan ürünler ek iş yapma adına fırsat kapısı haline geliyor. Evinizde sigara sarmak çok basit ve eğlenceli. Yani ahım şahım bir yetenek sahibi olmanıza gerek yok. Sigara kullanmıyorsanız bile bu işten gelir elde edebilirsiniz.

Evde Tütün Sarma İşi Ne Kadar Kazandırır?

Ben sizler için tütün işi yapan bir arkadaş ile görüşme sağladım ve aydınlatıcı bilgiler edindim. Firmalar evlere verdikleri işi yapan kişilere, ” basıcılar ” ismini vermişler. Yani tütün basan kişiler. Mesela ben tütün işi yapan arkadaşa şu soruyu yönelttim; Basıcılara ne kadar ücret ödüyorsun? Aldığım cevap; 200 adet tütün sarma işi yapan birine, geçen yıl 4 lira ödüyordum. Şuan 6 lira civarı bir ücret ödüyorum.

Görüşmemden anlaşılacağı üzere, ekip halinde ve seri bir şekilde tütün sarma işinden çok ciddi miktarlar kazanılabiliyor. Ekibinizi kurup bu işe gönül rahatlığı ile yönelebilirsiniz.

Evde Tütün Sarma İşi Nasıl Yapılır?

Yapımı o kadar basit ki, küçük çocuk bile kolaylıkla yapabilir. İşin pratik hal alması için tütün basma makinesi üretmişler. Tütünü makineye belli oranda yerleştiriyorsunuz, ağız kısmına da filtreyi koyuyorsunuz, eliniz ile makineyi tutup ileri geri manevra yapıyorsunuz ve sigara hazır hale geliyor. Hepsi bu kadar. Merak etmeyin anlaşma sağlayacağınız firma size, makine ve tütünü verecek. Sizin tek yapacağınız iş, tütünü sigara haline getirmek olacak.

Evde Tütün Sarma İşi Veren Yerler

Sevgili okurlarım, sokak aralarında mutlaka tütün dükkanı görmüşsünüzdür. Artık her mahalle ve sokakta tütün satıcıları mevcut. Yani bu işin kazancı çok fazla. O yüzden herkes pastadan pay almak istiyor. Dükkan sahipleri yani firmalar, müşterilere sarılı tütün, kilo ile satılan tütün, paketler halinde 20’şer adet satılmaya hazır tütün gibi bir çok alternatif sunuyor. Boş filtrelere tütünleri basmak çok zaman alacağı için evlere iş vererek bu işin üstesinden gelmek ve hızlandırmak istiyorlar. Tütün sarmayı eve ek iş olarak vermek, firmaların işine geliyor. Özenli ve seri işçilik çıkarmanız durumunda firma sizi asla bırakmayacaktır.

Hiç vakit kaybetmeden yorum kısmına, isim ve hangi ilde yaşıyorsanız belirtin. İletişim olarak mail adresinizi yazın. Tc, telefon numarası gibi bilgilerinizi güvenliğiniz için paylaşmayın. Yapacağınız başvuru yorumundan sonra bu işi veren firmalar sizi tespit edip iş verebilir. Ya da oturduğunuz semtteki herhangi bir tütüncü dükkanına uğrayıp, evde tütün sarma işi yapmak istediğinizi dile getirip bu iş için anlaşma yapabilirsiniz. Merak ettiğiniz veya anlamadığınız yer olduysa yorum kısmından bana soru yöneltmekten çekinmeyin.

10 Yorum

  1. Selçuk
  2. Nesrin
  3. deniz
  4. Halim
  5. Raheleh rezaei
  6. Lutfiye
  7. Asli
  8. Elif
  9. defne
  10. fatma

Ek İş Başvuru Formu