Fabrikadan Evlere İş Veren Firmalar 2019

Herkese selamlar. 2019 yılında evde ek iş veren firmalara yenileri eklenecektir diye düşünmekteyim. Gelişmekte olan bir ülkeyiz ve her geçen gün yeni ek iş imkanları doğmakta. Çeşitli arge çalışmalarım neticesinde evlere iş veren fabrikaların olduğundan çokça söz edilmektedir. Büyük şehirler avantaj olsa bile, artık kargo ile köylere bile evde yapılacak işler gönderilebilir.

Fabrikalardan ek iş imkanı mümkün olduğuna göre, artık ekonomik açıdan rahatlayabileceğiz düşüncesine girebilirsiniz. Ek iş piyasasında genelde paketleme işleri yaygın görülse de, bir çok montaj ve süsleme işine de ulaşmak mümkün olabilir.

Plastik bardak paketleme işi;

Genelde imalat esnasında operatör vasıtası ile paketlense de, evlere çokça verildiğinden bahsediliyor. Plastik bardak işinin ambalajlanması oldukça basittir. Farklı adetler ve boyutlarda, iç içe geçirip naylon pakete yerleştiriyorsunuz. Daha sonra kolilere yerleştirip, ağzını bantlayarak firmaya yolluyorsunuz. Anlaşmanıza bağlı olarak ödemeniz tarafınıza yapılıyor.

Tütün sarma işi;

Adıyaman’da üretimi yaygın görülmektedir. Tekel haricinde, şahıslar üretip sattığı için, fabrika üretimi mevcut değildir. Tütün satışı yapan firmaları her muhitte görebilirsiniz. Görüşüp anlaşma sağlayarak evde sarım işlerini yapabilirsiniz. Yapımından bahsedecek olursak, basit bir şekilde tütün sarma makinelerini kullanarak tütünü sigara haline getiriyorsunuz. 20 şerli olarak küçük plastik poşetlere koymanızda firma tarafından talep edilebilir. 1 kutuda 200 adet filtre mevcuttur. 200 adet sigara bastığınızda 8 – 10 lira para kazanma imkanınız olabilir. Eskiden 1 kutu tütün basanlara 5 lira ödeniyordu. Günümüz şartlarında piyasa alıp başını gittiği için bu rakamlar 10 liralara kadar çıkmıştır diye düşünmekteyim.

Yukarıda örnek olarak 2 adet ek iş önerisinde bulundum. Lakin bu işlerden onlarca belki yüzlerce vardır. Web sitemi gezerek bir çok ek iş fikrinden haberdar olabilirsiniz.

Fabrikalardan Nasıl İş Alabilirim?

Her semtin belirli bölgelerine üretim alanları oluşturulmuştur. Bu alanlarda birden fazla fabrika bulunur. Sizlerde teker teker dolaşıp evlere iş verip, vermedikleri hakkında bilgi alabilirsiniz.  Genelde evde iş yapan bireylerin 1000 lira ile 3000 lira arasında gelir elde ettiklerini sürekli duyuyoruz. Tek başına veya ekiple yapılan işlerde kazanç elbette farklı olacaktır. Evdeekisara.com aracılı ile de firmaların size ulaşma durumu olabilir. İhtimali değerlendirerek başvuru yapabilirsiniz. Paylaşmış olduğum, evde gelin buketi işi ile para kazanma yöntemine de göz gezdirmenizi tavsiye ediyorum.

 

 

 

17 Yorum

 1. canan
 2. Ayse kılıç
 3. Nisa Nur Pehlivan
 4. Aslı
 5. Hatice özyazi
 6. Nurhan
 7. Dilara
 8. Elif
 9. Deniz
 10. Aliye
 11. Neslihan
 12. Aslı
 13. Afife
 14. Serap
 15. Hatice
 16. Mihriban
 17. serap

Ek İş Başvuru Formu