Hanımlara Bolu’da Evde Ek İş İlanları

Bolu Evde Ek İş İmkanı

Herkese selam, Bolu evde ek iş ilanları hakkında fikirler sunmak üzere karşınızdayım. Muhteşem abant gölü ile ünlü olan ilimizde herkes ek gelir elde edebilir. Özellikle, ev hanımları, öğrenciler, emekliler bu konuda avantajlı. Evlerinde çok vakit geçirenler için ek gelir kazanmak bir hayli kolay gibi görünüyor. Bu durum sizin kabiliyet ve iş arzunuzla orantılıdır. Ekstra kazanç ile eşinize ve çocuklarınıza katkı sağlayabilirsiniz. Kendi özel yaşantınızı ve giderlerinizi yan gelirler ile rahatlatabilirsiniz.

Bolu Evde Paketleme İşi

Genelde paketleme işlerini sizlere tavsiye ediyorum. Çünkü araştırdığım kadarıyla en popülerleri, paketleme işleri olarak görünüyor. Yapımları gayet basit ve meşakkatsizdir. Sizlere önerim; Evde boncuk paketleme işi, davetiye katlama işi ve nikah şekeri paketleme işlerini değerlendirebilirsiniz. Web ortamında en çok aratılan paketleme işleri olarak yer almaktalar. Bu durumda sizin bu işleri yapmanız ve firmalara ulaşmanız daha kolay gibi görünüyor. Şayet firmalara ulaşma durumunuz olmasa dahi, malzemeleri kendiniz tedarik edip bu işleri evde yapıp pazarlayarak gelir elde edebilirsiniz. Tamamen sizin kıvrak iş zekanıza kalmış bir durumdur.

Bolu Evde Ek İş Veren Firmalar ve Telefon Numaraları

Ben aradım, taradım ve herhangi bir firmanın numarasını bulamadım. Sanırım paylaşmıyorlar. Firmaların net bilgileri de olmamasından ötürü size net bilgiler veremiyorum. Civarınızda ki evlere iş verebilecek potansiyelde olan firmaları bulup görüşme sağlayabilirsiniz. Bir başka öneri ise, yorum olarak kendinizi tanıtıp başvuru yapmanızdır. Hemen alttaki yorum kısmına iletişim e- postanız ve işi talep ettiğiniz ile alakalı kısa bir yazı yazarsanız başvuru yapmış sayılırsınız. Bu sayede firmaların yazımızı okuması durumunda size ulaşması söz konusu olabilir. Ben ek iş vermiyorum. Sadece firmalar ile sizi buluşturmayı arzuluyorum. Bol ek işler.

Bir Yorum

  1. Emrah

Ek İş Başvuru Formu