Hanımlara Evde Emzik Zinciri İşi, Ayda 1500 Lira Kazanç

Globalleşen dünya şartlarında, geçim sorunları artmaya başladı. Artık herkes iş bulabiliyor. Lakin, ay sonu aldıkları ücret tatmin etmiyor. Evli ve çocuklu iseniz bu durum iyice sorun teşkil etmeye başlıyor. Haliyle ek kazanç kapıları aramaya başlıyorsunuz. Size bugünkü ek iş fikri önerim, emzik üzerine olacak.

Hanımlara güzel haberlerim var. Yapımı gayet basit emzik zinciri işi oldukça kazançlı. Dün bu işi yapan arkadaşımla görüştüm ve oldukça güzel haberler aldım. Emzik zinciri yanı sıra, emzik paketleme işini de değerlendirebilirsiniz. Yapımı 2 dakikanızı almayacak bu iş ile ayda tahmini 1500 lira ek gelir elde edeceğinizi düşünüyorum. Yeni doğan bebeklere, üzerinde ismi yazılı ve mıknatıs ile yakasına tutturulup emziğinin düşmemesini sağlayan bir zincirin satışı, oldukça fazla olacaktır. Letgo ilan sitesinde hanımların yaptıkları emzik zincirlerine göz atabilirsiniz. Bu ilan siteleri sayesinde seri satışlar yapabilir ve ciddi paralar kazanma imkanı yakalayabilirsiniz. Eczanelere de yaptığınız emzik zincirlerinden numuneler bırakıp sipariş olabilirsiniz.

Evde boş oturmaktan sıkılmış olan bayanlara bu önerim oldukça cazip gelmiş olmalı diye umuyorum. İnternet üzerinden kısa bir araştırma yaparak, ekipmanları nasıl tedarik edeceğiniz konusunda bilgi elde edebilirsiniz. Aliexpress tarzı sitelerden de boncuk, mıknatıs, harf siparişleri verebilir ve maliyetini düşürebilirsiniz. Kadın günlerinde ve ev gezmelerinde bu işi yaptığınızı dillendirerek sipariş alabilirsiniz. Bu sayede, ağızdan ağıza yayılarak bu işi yaptığınız duyulur ve daha fazla talep görmeye başlarsınız.

Bu işi hali hazırda yapıyorsanız, yorum kısmından bizlere deneyimlerinizi aktarabilirsiniz. Bu işi firmalar veriyormu bilmediğim için size bilgi veremiyorum. Ama siz yinede yorum kısmından başvuru yapabilirsiniz.

 

2 Yorum

  1. FATMA
  2. Zeynep

Ek İş Başvuru Formu