İşkur Ev Hanımlarına İş İmkanı 2019

Herkese selamlar. Sevgili hanımlar, evde oturmaktan sıkıldığınızı ve ev ekonomisine katkı sağlamanın vaktinin geldiğini düşündüğünüzü biliyorum. Genellikle evde ek iş konusunda hanımların daha aktif olduğu sürekli gözüme çarpıyor. İnternet ortamında yapılan aramalarda, işkur ev hanımlarına evde ek iş ilanları sıklıkla görülüyor. Sizlere bugün işkur ek iş imkanlarından bahsetmek istiyorum.

İşkur mesleki eğitim vererek başvuranları iş sahibi yapmayı hedefleyen kuruluştur. Yeni gelen düzenleme ile mesleki kursu kaldırıp, yerine iş başı eğitimi verme kararı aldılar. Yeni edindiğim haber ise, 15 yaş ve üzeri iş başı eğitim programına katılan gençlere günlük 75 lira cep harçlığı verileceğidir. 15 yaşın üzerinde sınırlama yok diye biliyorum. Siz yinede işkur resmi web sitesine ara ara göz atın. 2 ila 5 yaş arasında çocuğu olanlara ise işkur çocuk bakım desteği sağlamaktadır.

İşkur ev hanımlarına evde ek iş veriyormu? Sorusunun cevabına ise, üzülerek hayır diyorum. Genelde işkur; Şoför, güvenlik, büro memuru, aşçı, garson, resepsiyon görevlisi, satış danışmanı, kasiyer vb. işler sağlamaktadır. Maalesef evlere iş vermiyorlar. Emin olmak için detaylı araştırmalar yapabilirsiniz. Sık sık işkur web adresini ve sizlere yakın işkur binalarını ziyaret edip güncel bilgileri öğrenmenizde fayda var. Evde yapılacak işler konusunda bazı ek iş fikirlerini sizlere paylaşmadan edemeyeceğim.

Evde Paketleme İşleri Yaparak Para Kazanabilirsiniz

Genelde paketleme işlerinin firmalar tarafından evlere iş olarak verildiği söylenmektedir. Bende ek iş sektörünün araştırmacısı olarak, evlere iş veren firmalardan çokça bahsedildiğini biliyorum. Lakin somut olarak diyalog kurmadığımdan, sizlere net bilgiler veremiyorum. Evde ek iş sektörünün popüler işleri; Galoş, kına, bardak, tesbih, mandal ve sabun paketleme işleri olarak sürekli karşınıza çıkacaktır. Şansınızı deneyerek başvuru yapabilirsiniz. Ben hep, firmalardan bağımsız yapabileceğiniz ek işleri, küçük sermayeler ile kendiniz yapıp pazarlayın tavsiyesi vermekteyim. El işleri ve montaj işlerine de yönelebilirsiniz. Evde makale yazarak da internet üzerinden, oturduğunuz yerden para kazanma ihtimaliniz de var. Büyük sitelerin makale editörü olabilirsiniz. Kendi blogunuzu açıp makale yazarak da adsense üzerinden gelir elde etmenizde gayretinize bağlı olarak mümkündür.

Evlere Ek İş Veren Firmalar

Firmalar hakkında detaylı bilgiler olmasa da, başvuru formunu doldurarak iş istediğinizi dile getirebilirsiniz. Eğer istediğiniz işleri evlere veren firmalar var ise, sitemi ziyaret etmeleri durumunda sizler ile iletişim kurabilirler. Merak ettiğiniz ve bilgi almak istediğiniz konuları bana sormaktan çekinmeyin. Fabrikadan evlere iş veren firmalar 2019, yazımı incelemeyi unutmayın. İyi işler diliyorum.

 

8 Yorum

  1. Aleyna Önder
  2. Neslihan
  3. Sibel kutlu
  4. Fatma
  5. Gamze
  6. fatma
  7. Eda Nur Aydın
  8. Kardelen

Ek İş Başvuru Formu