İstanbul Evde Ek İş İlanları 2019, İstanbul’da Evde Ek İş Fikirleri

2019 yılı ek iş fikirleri ile karşınızdayım. İstanbul evde ek iş veren firmalar 2019 yılına dair sizlere ek iş tavsiyelerinde bulunacağım. Türkiye’nin en büyük ili İstanbul’da bir çok ek iş imkanı vardır. Bunları herkes tespit edebilir ve kendilerine uyan ek işleri değerlendirebilir.

İş veren firmalar, eleman çalıştırmak yerine evlere iş göndererek, sigorta, yemek, yol parası gibi masraflardan tasarruf etmenin yollarını aramakta imişler. Varsın arasınlar, bu durum evde ek iş yapmak isteyen hanım ve beyler için fırsat kapısı haline gelmekte. İstanbul’da ek iş yaparak harika gelirler elde edebilir ve bir çok masraflarınızı hafifletebilirsiniz. Hemen ekibinizi kurun ve maratona başlayın. Ekibinizi, aile fertlerinden oluşturmanız sizin için büyük avantaj olur. Sebebi, ekibinize para kaçırmaktan kurtulursunuz. Ailecek yapar ve ailecek kazanırsınız.

 İstanbul’da Evde Yapılacak Ek İşler 2019

İnternetten para kazanmak istiyorum diyenlerdenseniz, sizlere anket doldurarak para kazanma işini tavsiye edebilirim. Anket doldurmayı part time iş olarak düşünebilirsiniz. Bir başka tavsiyem ise makale yazarak para kazanmanız olacak. Yıllardır makale editörlüğü işi eskimedi. Sanıyorum ki, internet var olduğu sürece bitmeyecek. Büyük siteler sürekli içerik üretmek zorunda olduklarından birden fazla makale yazarına ihtiyaç duyarlar. Sizde makale yazarı olabilir ve oturduğunuz yerden internet üzerinden kazanç fırsatı yakalayabilirsiniz. Youtube üzerinden para kazanmak fikrini de mutlaka değerlendirin derim. Günümüzde insanlar, okumak yerine izlemeyi tercih ediyorlar. İzlemek daha kolaylarına geliyor. Belirlediğiniz kategoride video çekerek kanalınızda paylaşabilir ve geniş kitlelere hitap edebilirsiniz. İstanbul’da paketleme işi 2019 yılında muhteşem bir ivme kazanacağını düşünüyorum. Çünkü her yıl paketleme işleri çoğalmakta. Sitemi dolaşarak çeşitli paketleme işleri hakkında fikirler görebilirsiniz. Ayrıca firmalardan bağımsız yapacağınız bir çok ek iş modeli de sitemde mevcuttur.

İstanbul’da Evlere Ek İş Veren Firmalar Ve Telefon Numaraları 2019

Genelde firmalar telefon numaralarını paylaşmıyorlar. Ben daha internette hiç görmedim. Çoğunlukla ilan sitelerinden ek iş isteyenlere ulaştıkları biliniyor. Sizlerde bu tarz işlere başvurabilirsiniz. Başvuru için yorum kısmını kullanın. İletişim için mail adresinizi bırakmanız yeterli olacaktır. Özel kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız. Dolandırıcılık olaylar şu aralar pek yaygın gibi görünüyor. Firmalar ile anlaşmaya vardığınızda, verilen sözleri mutlaka yerine getirin. Hijyen ağırlıklı çalışın. Ekip sistemini oturtun ve daha fazla kazanın. Evden çalışarak maksimum 3000 lira gelir elde edileceğini tahmin ediyorum.

Dikkatinizi çekebilir; Yara Bandı Paketleme İşi

15 Yorum

 1. Dilek
  • Gizem
 2. Ceyda Gül
 3. Fatma
 4. Cansu
 5. Zehra
 6. Derya
 7. esra göksu
 8. Selin
 9. hürriyet
 10. büşra genç
 11. Zeliha Soylu
 12. safiye
 13. Aygül morkoç
 14. Seray

Ek İş Başvuru Formu