İzmir Evde Ek İş Veren Firmalar 2019

İzmir Evde Ek İş İlanları 2019

Herkese bol ek işler dileyerek konuya girmek istiyorum. Değerli ek iş taliplileri, sizlere İzmir’de Yapabileceğiniz ek iş fikirlerinden bahsetmek istiyorum. Evde ek gelir elde etme konusunda, büyük şehirlerin avantajı tartışılmaz. Firmaların çoğu büyük illerde bulunuyor. Haliyle bu tip bölgelerde ikamet edenler bir hayli şanslı gözüküyor. Eşlerine ve çocuklarına katkı sağlamak isteyen hanımlar, İzmir’de evde iş yaparak gelir elde edebilirler. İzmir evde ek iş ilanları arasından size uygun olanları seçip kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz. Her şey sizin gayretiniz ile orantılıdır. Kısacası yan gelir olarak haftalık tahmini, 300 ila 500 lira kazanabilirsiniz.

İzmir’de Evde Yapılabilecek İşler 2019

İzmir’de ne iş yapabilirim? Sorunuzun yanıtını sizlere bazı ek iş fikirleri vererek cevaplayacağım. Büyük şehirlerde evde yemek yaparak para kazanabilirsiniz. Size yakın, personel sayısı 10 ila 20 kişi olan ofis tarzı işyerlerinin listesini çıkarın. Sırasıyla randevu alıp görüşmeye gidin. Yetkiliye, öğlen yemeğinizi evde yapıp size getirerek servis yapabilirim diye kibar bir teklif yapın. Muhtemelen ev yemeklerine hayır demeyeceklerdir. Aylık yemek çizelgesi yapın. Beğenilirse listenizi faaliyete geçirerek sistemli bir şekilde günlük yemek servisinizi yapıp kazanmaya başlayabilirsiniz.

Evde bebek şekeri paketleyerek bir başka alternatif iş fikrini değerlendirebilirsiniz. Yapımı oldukça zahmetsizdir. Ufak bir bütçe ile gerekli malzemeleri temin edebilir ve çayınızı yudumlarken para kazanabilirsiniz. İnternet üzerinden para kazanma yollarına kısa bir araştırma yaparak göz gezdirebilirsiniz. Boş bir şekilde web ortamında gezmek yerine, bu ortamdan para kazanma yollarını keşfedebilirsiniz. Bilgisayar veya telefon aracılığı ile bir çok gelir modeline yatırım yapabilirsiniz. Konuya hakim olmadan hiç bir gelir modelini uygulamaya sokmanızı tavsiye etmiyorum. Özellikle de internet üzerinden..

İzmir’de Evde Paketleme İşi Yapmak

Paketleme işleri genelde hanımlar tarafından sıkça talep ediliyor. Paketleme işi veren firmaların sayısı da her geçen gün artıyor. Tam zamanlı yada yarı zamanlı yapılabilecek işler arasına paketleme işini de ekleyebilirsiniz. Evde yapılabilecek işler kısmından gerekli bilgileri edinebilir ve başvuru yapabilirsiniz. Balon, telefon kılıfı, etiket paketleme işleri size tavsiyemdir. Firmalara ulaşabilir ve iş talebinde bulunabilirsiniz.

 

10 Yorum

  1. Nilgün
  2. Pınar
  3. YASEMIN
  4. ÖZEN
  5. emel
  6. Meyra
  7. Hasan
  8. Arzu
  9. Yasemin

Ek İş Başvuru Formu