Kastamonu Evde Ek İş İlanları

İnternet üzerinden sevgili okurlarım için sürekli araştırmalarda bulunmaktayım. Bugünkü yazım, Kastamonu iline özel ek iş fikirleri üzerine olacak. Her ilde olduğu gibi, Kastamonu evde ek iş ilanları oldukça hareketli gibi duruyor. Detaylar için lütfen yazımı sonuna kadar okuyun.

Yazımın detayında, evde yapabileceğiniz paketleme işlerinden bahsedeceğim. Maaş yetersizliği, geçim problemleri ve lüks sevdamız her bireyi ek gelir yöntemlerine itiyor. Bu tip işleri genellikle, bayanlar, emekliler ve öğrenciler tercih ediyor. Son zamanlarda erkeklerin bu işlere rağbeti gözlerden kaçmıyor. 18 – 70 yaş aralığındaki herkes bu tip işlerden gelir elde etmek istiyor. Bende üşenmedim ve okuyucularım için ek iş tavsiyelerini değerlendirdim.

Kastamonu Evde Paketleme İşi

Evlere iş olarak verilen birçok paketleme işleri mevcut. Bazı paketleme işleri her ilde oldukça talep görüyor. Kına paketleme, zarf katlama, boncuk paketleme, balon paketleme, galoş paketleme, bardak paketleme, sabun paketleme bunlardan bazıları. Kastamonu’da ev hanımlarına evde ek iş imkanı bir hayli fazla görünüyor. Sadece ev hanımı dersek tabi ki yanlış olur. Öğrenciler ve emeklilerde bu safta yer alıyor.

Kastamonu Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

Araştırmalarıma göre firmalar hususunda net bilgilere erişemedim. Ola ki erişirsem bu başlık altında sürekli güncellemeler yapmayı planlıyorum. O yüzden takipte kalın. Kastamonu’nun ilçeleri olan, Abana, Ağlı, Araç, Azdavay, Bozkurt ,Cide, Çatalzeytin, Daday, Devrekani, Doğanyurt, Hanönü, İhsangazi, İnebolu, Küre, Pınarbaşı, Seydiler, Şenpazar, Taşköprü, Tosya mevkilerinde kendi çabalarınız ile evde paketleme işi bulmanız mümkün olabilir. Bir başka tavsiyem ise, yorum kısmına ad, soyad ve iletişim mailinizi bırakmak olacak. Çünkü bu işleri veren firmalar öncelikle, İnternet üzerinde araştırma yapmaktalar. Araştırma sonucu sitemi ziyaret etme olasılıkları oldukça yüksek. Haliyle, yorum kısmındaki bilgilerden size ulaşma olasılıkları yüksek olacaktır. Kastamonu evde paketleme işi veren firmaların telefon numaralarının bana ulaşması durumunda bende size dönüş yapıp bildiride bulunabilirim.

Benim Tavsiyem !

İş ahlakınızın olması altın kural niteliğindedir. Anlaşmaya varacağınız firmalar ile şartları detaylı bir şekilde görüşün. Gerekirse sözleşme imzalayın. Her işte olduğu gibi bu tarz işlerde de dolandırıcıların olabileceğini göz ardı etmeyin. İşi vaktinde teslim edin ve hijyene önem verin.

Bir Yorum

  1. Fatma Cam

Ek İş Başvuru Formu