Kocaeli Evde Ek İş İlanları

Kocaeli Evde Ek İş İmkanı

Her zamanki gibi size bugünde ek iş fikirleri vermeye devam ediyorum. Ele alacağım konu, Kocaeli evde ek iş ilanları üzerine olacak. Paraya ihtiyacı olan bay ve bayanlar ek iş yaparak bütçelerine katkı sağlayabiliyor. Nasıl mı ? evde ek iş yaparak tabi ki. Evde ek iş olarak ne yapılır? Örnekleyecek olursam, evde tülbent işi, nikah şekeri, kına paketleme, poşet katlama, tütün sarma gibi ek işler evde rahatlıkla yapılabiliyor. Ev hanımları, eşlerine bir nebze olsun katkı sağlamak istiyorsa mutlaka evlerinde gelir elde etmeli diye düşüyorum. Kocaeli’nin tüm ilçelerinden, firmalara ulaşabilmeniz mümkün. Yalnız bu aralar İzmit, Kartepe, Çayırova, Başiskele ilçelerinde evde ek iş ilanları arama potansiyeli bir hayli fazla.

Kocaeli Evde Paketleme İşi

Paketleme işleri evde yapılabilecek en rahat işler arasında yer alıyor. Peki paketleme işlerini nasıl yapabilirsiniz? Cevabım firmalar ile anlaşma yönünde olacak. Bir başka alternatif sunmam gerekirse, kendiniz yapıp pazarlamanız yönünde olabilir. Firmalar ile sağlayacağınız anlaşmalar neticesinde işleyiş şu şekilde gerçekleşiyor. Paketleme yapacağınız malzemeler tarafınıza kargo veya elden ulaştırılır. Size verilen tarihte teslimat beklenir. Ekip kurma yoluna giderseniz sizin için avantaj olur ve  daha fazla paketleme yaparak kazancınız katlanır. Paketleme işleri olarak, boncuk, galoş, kürdan, sabun paketleme işlerini tavsiye ediyorum.

Kocaeli Evde Ek İş Veren Firmalar

Gelelim firmalara nasıl ulaşacağınız konusuna. Eğer resmi web adresleri varsa, kısa bir başvuru formu doldurup ulaşma durumunuz olabilir. Benim sitem de bu sektörde çok aratılan ek iş fikirleri platformu olduğu için, firmaların sitem aracılığı ile size ulaşması da olağandır. Bu fırsatı, yorum kısmına ad, soy isim, iletişim mail ve ekip sayınızı bildirerek değerlendirebilirsiniz. Bu sayede firmaların sizi fark edip ulaşma durumu yüksek olacaktır. Kocaeli eve iş veren firmaların telefon numaralarına nasıl ulaşırım sorusu aklınızı kurcalıyorsa hemen yanıtlayayım. Bence internet üzerinden bilindik ve güvenilir siteler hariç, hiç bir numaraya güvenmeyin. Şayet ek kazanç sağlayalım derken elinizde avucunuzda olanı da kaybedebilirsiniz. Ne siz üzülün ne de ben.

Kocaeli İline Tavsiyem!

Anlaşma sağladığınız firma ile şartları, tüm çıplaklığı ile konuşun. İşe başlamadan önce bir miktar avans talep etmeniz firmanın ciddiyetini yansıtacaktır. Evinizin herhangi bir odasını ek iş alanı olarak belirleyip, işlerinizi sadece ora da yapın. Bu durum iş disiplininizi arttıracaktır.

 

5 Yorum

  1. Tuğçe
  2. Veli erdutmaz
  3. Özlem akarsu
  4. Semra
  5. Çiğdem MUTLU

Ek İş Başvuru Formu