Kupa, Fincan Süsleme İşi İle Cebinizi Doldurun

Değerli ek iş taliplileri, sizler için hazırladığım bu yazıda aradığınızı bulacağınızı iddaa ediyorum. Evde oturduğunuz yerden az bir beceri ile bu işi kıvırmak mümkün. Bu tarz el işçiliği gereken fikirlerde kabiliyetli olanlar avantajlı sayılıyor. Bu işi, kabiliyet sahipleri daha kolay kavrayıp şekillendirebilir. Tahmini bir hesap yapacak olursak, bardak başına 15 lira karınız olsa ve günde 5 adet satsanız, haftada 525 lira para kazanmış oluyorsunuz. Bence harika bir iş.

Genelde bu işlerde ev hanımları boy gösteriyor olsa da, yetenekli bayları da es geçmemem gerekir. Tam zamanlı mesainizin olduğu işiniz varsa dahi, fincan süslemeyi hobi olarak yapıp ek gelir elde edebilirsiniz. Bu denli işlerde sınır yoktur. Yani, hayal gücünüz ve yetenekleriniz doğrultusunda öyle bir süsleme yaparsınız ki, buluşunuz patlar gider. Size kısa zamanda ciddi kazançlar elde ettirir ve tam zamanlı bu işe yönelmeyi bile düşündürebilir.

Fincanları Nasıl Süslerim?

Çok cuzi bir miktar harcayarak gerekli malzemeleri temin edebiliyorsunuz. Gerekli malzemeler; Yapıştırıcı, bant, kesici alet, boya vb. ürünlerdir. Kısaca yapılışından bahsedip, yapılış videosunu sizler için ekleyeceğim. Bardağın üzerine ne tarz bir süsleme yapacaksanız, kağıt kullanarak kalıbını çıkartıyorsunuz. Hemen akabinde bant kullanarak bardağa yapıştırıyorsunuz. Kalıbın üzerini boyuyor ve kurumasını bekliyorsunuz. Kuruma gerçekleşince kalıbı söküyorsunuz, işlem tamam.

Süslediğim Bardakları Nasıl Satarım?

Letgo, n11, sahibinden tarzı satış sitelerini kullanarak kolaylıkla pazarlayabilirsiniz. İnstagram, facebook gibi sosyal mecralarda hesaplar açarak da kısa zamanda satış imkanı yakalayabilirsiniz. İşi büyütme kararı aldığınızda, e- ticaret sitesi kurup ürünlerinizi sergilemeniz de ilerlemeniz açısından harika bir adım olacaktır.

Kupa Bardak Süsleme İşini Evlere Veren Firmalar Varmı?

Bu konuda hiç bir firmaya rastlamadım. Lakin başvuru formunu doldurarak işi talep edebilirsiniz. Şayet firmalar var ise başvurunuzu görüp size ulaşacaklardır. Önceki yazım; Kalem Montaj İşi

 

 

 

2 Yorum

  1. Nurhayat Baylav
  2. FATMA

Ek İş Başvuru Formu