Kürdan Kutulama, Kürdan Paketleme İşi Veren Yerler

Evde yapılacak işler listesine bir yenisini daha eklemenin vakti geldi. Her geçen gün size farklı ek iş fikirleri sunuyorum. Bugün ki konumuz evde kürdan paketleme işi yaparak para kazanmak olacak. Bildiğiniz gibi ek iş arayan kişiler çoğaldı. Doğru orantılı olarak firmalarında çoğaldığını düşünüyorum. Ev ekonomisi düzgün olan insan sayısı ortalarda geziyor. Ne ortası, oldukça düşük diyenlerde olabilir. Kesinlikle size katılıyor ve saygı duyuyorum. Unutmayın ki ek iş yapmaya başladığınızda bir hayli ekonomik yükten kurtulmuş olacaksınız. Belki zengin olmayacaksınız ama en azından zengin olmayı deneyeceksiniz. Kendinize olan güveniniz artacak ve işin üstesinden geldiğiniz için gurur duyacaksınız.

Kürdan Paketlemesini Nasıl Yaparım?

Kürdanı günlük yaşantımızda sık sık kullanırız. Diş arasına maydanoz kaçtığında kurtarıcımızdır. Restoran, cafe, gıda tarzı tüketim yerlerinde olmazsa olmazlardandır. Yaptığım arge çalışmaları neticesinde, boyutları farklı olmak üzere paketlemesi yapılmaktaymış. Örnek; 50lik, 100lük paketler gibi düşünebilirsiniz. Herhangi bir zorluğu görünmüyor. Adedince alıp kutuya koyuyor ve ağzını kapatıyorsunuz.

Eve Kürdan Paketleme İşi Veren Firmalara Nasıl Ulaşırım?

Tek yapmanız gereken, işinize özen gösterip vaktinde teslim etmek. Teslimatı geçiktirmeniz durumunda firma ve siz mağdur olacaksınız demektir. Her aksaklık işi bir daha aynı firmadan alamayacağınız anlamına gelir. Kürdan işi veren firmayı memnun ederseniz, sürekli sizle çalışmak isteyecek ve sizi onlarda memnun edecektir. Genelde işler güvene dayalı yürümektedir. Güven verin ki, iş akışınız düzenli ve ödemeniz gününde olsun. Kazancınız konusunda tahmin duymak isterseniz, 1500 ve katları diyebilirim. Yorum kısmından işe başvurup şansınızı deneyebilirsiniz. Firmaların iş vereceği zaman, net ortamında gezip siteler vasıtasıyla eve iş verecek kişilere ulaşmak isteyeceğini düşünüyorum. Haliyle size ulaşma ihtimalleri söz konusu olabilir.

26 Yorum

 1. Neslihan
 2. gülden
 3. songül
 4. Sena nur
 5. Filiz Arslan
 6. Suade
 7. Nurhayat Baylav
 8. Nurhayat Baylav
 9. Duygu zehir
 10. Deniz Duman
 11. İrem
 12. FATMA
 13. Gülseren Zaim
 14. Esra
 15. Gülistan
 16. emine
 17. Güllü
 18. İPEK
 19. Güler
 20. Birgül
 21. Zarife gorgulu
 22. nur
 23. Neslihan
 24. Oya ünlü
 25. Sibel Karadağ
 26. Şeyma

Ek İş Başvuru Formu