Mersin Evde Ek İş Fikirleri 2019, Mersin’de Ek İş İmkanı

Mersin ilinde yapacağınız onlarca hatta yüzlerce ek iş fikri bulabilirsiniz. Tamamen sizlerin araştırmacı ve öngörülü azminize bağlı olarak değerlendirilebilir. Küçük şehirlere nazaran, nüfus oranı yoğun olan iller 1 – 0 öne geçiyor. Bütçenize katlı ve ekonomik refah seviyesine ulaşmak için, ek iş yaparak gelir elde edebilirsiniz. Hanımlar avantajlı görünse de, öğrenci ve emekli kesimde ek iş sektöründe aktif olarak yer edinebilir. Pazar, alışveriş, çocuk ve diğer giderlerinizi, ekstra kazanç neticesinde giderebilirsiniz. Genelde yapılan araştırmalar, internet üzerinde gerçekleşiyor. Daha sonra hayata tatbik edilerek, icraat kısmına geçiliyor.

Mersin’de Yapılacak Ek İşler

Talepler sürekli paketleme işlerine yönelik olsa da, sizlerin üretkenliği ve yetenekleri doğrultusunda farklı boyutlarda alabiliyor. Örneğin; Mersin’de günlük iş ilanları, part time cafe iş ilanları, hafta sonu iş ilanları ve yevmiyeli işler çokça tercih ediliyor diye düşünülmektedir. Sebebine gelince, web ortamında en fazla aratılan işler listelerinde yer alıyorlar. Şuan içinde bulunduğunuz, evdeekisara.com adresinde birçok ek iş fikri mevcut. Arama yaparak erişebilirsiniz. Paketleme işlerine gelecek olursak, genelde firmalar aracılığıyla yapıldığı söylentileri sürekli gündemde. Başvuru yaparak sizlere dönüş yapılmasını bekleyebilirsiniz.

Günlük temizlik işleri tercihiniz olabilir. 3, 4 saatinizi ayırarak günlük ortalama 100 lira karşılığında ev veya ofis temizlik işlerini alabilirsiniz. Çocuk bakıcılığı  işi de hem eğlenceli hemde kazançlı görünüyor. Çocukları seviyorsanız tam size göre diyebilirim. Hayvan bakıcılığı işi adından çokça söz ettirmiyor olsa da, günümüzde iş sektörü olarak yer edinmiş durumda. İş yoğunluğu ve tatil durumlarında hayvan severler, güvenilir kişilere gönül rahatlığıyla bırakmak istiyor ve karşılığında ücret ödüyorlar.

El beceriniz varsa örgü işleri, takı tasarım gibi hobilerinizi kazanca çevirebilirsiniz. Çeşitli sosyal mecralarda tanıtımlarını yapabilir ve müşteri edinebilirsiniz.

Mersin’de Evlere İş Veren Firmalar

Firmaların sizlere ulaşması nasıl oluyor? Genelde bu tarz platformlarda başvuru yapmanız talep ediliyor. Firmaların sizlere ulaşacağı vaad ediliyor. Ben bu tarz yaklaşımlardan kaçınıyorum. Firmalar size, sitemi ziyaret ederler ve iş vermek isterlerse ulaşabilirler. Yani herhangi bir garanti söz konusu değil. Sizlerde ihtimaller neticesinde başvuru yapabilirsiniz. İş veren ve ek iş isteyen kişileri buluşturmak beni memnun edecektir.

3 Yorum

  1. cansu
  2. Saliha işlek
  3. Selin

Ek İş Başvuru Formu