Süs eşyası paketleme işi ile 400 TL ek kazanç

Süs eşyası paketleme işi ile 400 TL ek kazanç elde edilebiliyor. Evlere paketleme işi veren firmaların arasında yoğun iş temposu ile dikkate çeken aksesuar firmaları evlere paketleme işi göndermeye devam etmektedir.

Hobi, süs eşyaları paketleme işlerinin yapılabilmesi için evlere işler gönderilebiliyor. Bu sayede Türkiye’nin her iline gönderilen bu ek işler ile sizde haftalık olarak güzel kazançlar elde edebiliyorsunuz. Yapacağınız adetli süs eşyası paketleme işinden haftada 400 TL ek kazanç kapısı yakalayabiliyorsunuz.

Evde süs eşyası paketleme işi nasıl yapılıyor?

Evde süs eşyası paketleme işi bu ilan başlığı altından tanışacağınız evlere süs eşyası paketleme işi veren firmalar ile sizde artık ek gelir kapısını kendinize doğru aralayabilirsiniz. Anlaşmış olduğunuz firma size örnek olarak paketlemesi yapılmış minik süs eşyasını gönderiyor. Bunun yanında da henüz paketlemesi yapılmamış süs eşyalarını da ambalajları ile birlikte sizlere anlaşmış olduğu servis araçları ya da kargoları ile gönderiyor. Bu sayede firma sizden örnekteki gibi paketlemsinin yapılmasını istiyor.

Evde süs eşyası paketleme işi başvuru nasıl yapabilirim?

Aşağıdaki yorum alanından bırakacağınız başvuru yorumu ilgili firmanın dikkatini çekerek, size ulaşılmasını sağlayabilirsiniz. Bulunduğunuz il ile birlikte başvuru bırakmanızı tavsiye ederim.

Gizem

Merhaba ben Gizem, 1982 İzmir doğumluyum. ICF- PCC ünvanlı Yaşam Koçu eğitmenliği yapmaktayım. Yaklaşık olarak 3100 saatin üzerinde bireysel olarak koçluk görüşmeleri gerçekleştirdim. Makalelerim ve sizlere tavsiyede bulunacağım yazılarım ile de evdeekisara.com ziyaretçilerinin, hayallerine ulaşma yolculuğuna rehberlik etmek istiyor ve onlarında bir ek iş sahibi olmasını istiyorum. Bu sayede önerilerimi ve faydalı bulabileceğim içerikleri buradan sizler ile paylaşacağım.

24 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir