Tükenmez, Uçlu ve Boya Kalemi Montajı İle Evden Para Kazanın

Tekrardan herkese selamlar. Bugünkü konumuz, kalem montajı işi ile alakalı olacak. Ek iş fikri olan kalem montajı işi yaparak aylık 1500 ila 4000 lira gibi tahmini gelir elde etme imkanı varmış. Bu durum disiplinli çalışma azminize bağlı olarak farklılık gösterebilir.

Genel olarak baktığımızda geçim problemleri her devirde varlık gösteriyor. Bu sayede ek kazanç yöntemleri bulmanın yollarını arıyoruz. Harika olan haber ise, günümüzde bir çok ek gelir yönteminin bulunması.

Özellikle ev hanımları bu işleri yapma konusunda oldukça avantajlı görünüyor. Çünkü vakitlerini çoğunlukla ev ortamında geçiriyorlar. Haliyle, evde ek iş yaparak para kazanma olasılıkları hanımlarda daha belirgin gözlemleniyor. Emekli ve öğrencilerde bu işlerden geri kalmıyor tabi ki. Mesele ek gelir kazanmayı ne kadar istediğinizle alakalı. Ek kazanç isteyen herkes para kazanabilir diye düşünmekteyim.

Kalem Montajı Nasıl Yapılır?

Çeşitli kaynaklardan edindiğim bilgiler neticesinde, firmaların size yolladığı malzemeleri birleştirerek kalem montajı gerçekleşmiş oluyor. Örnek olarak; Yap boz oyunundaki parçaları birleştirerek ortaya çıkarttığımız görseli anımsayabilirsiniz. Her işte olduğu gibi, başlangıç safhalarında biraz acemilik çekeceksiniz. Bu durum gayet normal karşılanır. Bir kaç montajdan sonra eliniz alışacak ve hızlanacaksınız.

Montaj İşi Veren Firmalara Nasıl Ulaşabilirim?

Firmalar konusunda net bilgiler edinemiyorum. Genelde bu tarz sitelerde yorum kısmından başvuru yapılıp firmaların başvuranlara ulaşma ihtimali umulur. Sizlerde bu avantajı değerlendirebilirsiniz. Evinizin civarında bu işin imalatını yapan fabrikaları tespit edip, görüşme de sağlayabilirsiniz. Sahibinden.com tarzı büyük ilan sitelerini gezerek bu işler hakkında güncel bilgilere ulaşma durumunuz da olabilir. Önceki yazı; A4 kağıdı paketleme işine de göz atın.

 

6 Yorum

  1. havva şakacı
  2. havva şakacı
  3. Ömer
  4. FATMA
  5. ZEYNEP
  6. Kübra

Ek İş Başvuru Formu