Yara Bandı Paketleme İşi Yapmak İsteyenlere Yan Gelir

Sürekli evde yapabileceğiniz ek iş fikirlerini araştırmaktayım. Bugünkü konumuz evde yara bandı paketleme üzerine olacak. Günlük yaşantımızda ufak tefek sıyırıklar da yara bandına ihtiyaç duyarız. Her evde mutlaka bulunur. Araştırmalarım neticesinde firmaların masraflardan kaçınmak amacıyla evlere iş olarak verdiklerini tespit ettim. Aylık 2500, 3000 lira arası gelir elde edileceğinden sıkça söz ediliyor. Sıkı çalışırsanız daha fazla gelir elde etmeniz öngörülebilir.

Yara bandı paketleme işi yaparak ev ekonominizi canlı tutabilirsiniz. Genelde maddi zorluk içerisinde olanlar ek iş yapmayı tercih ediyor. Benim düşüncem, herkes bu işleri yapabilir. Boş vakti olanlar mutlaka ek iş olarak para kazanmanın peşine düşmeli. Sitemi incelerseniz bir çok ek iş fikri ile karşılaşacaksınız. Bay, bayan, öğrenci, emekli demeden her yaş gurubu evde ek iş yaparak para kazanabiliyor. Önemli olan sizin bu işleri ne kadar talep ettiğiniz ve istediğinizdir. Ben ise sizleri firmalar ile buluşturmayı hedefliyorum. Umarım hepimiz hedefimize ulaşırız.

Yara Bandı Paketleme İşi Yaparak Bütçenizi Genişletin

Bu tarz işlerin yapımında zorluk görülmemektedir. Edindiğim bilgiler neticesinde, yara bandı üretimi yapan firmalar sizlere gerekli malzemeleri yolluyor. Belli adetlerde paketleme yapmanızı istiyor. İş sonunda, adet olarak fiyat hesaplaması yapılarak ücretiniz ödeniyor. İşlemin böyle bir sistemde ilerlediği söz konusu. Üretim yapan firmalar ile bizzat görüşme fırsatı yakalarsanız, daha net bilgiler edinebilirsiniz.

Yara Bandı Paketleme İşi Veren Firmalar

Anlaşmaya vardığınız firmalar ile şartları görüşüp, kural ihlali yapmamanızda fayda var. Şayet firmaları hüsrana uğratırsanız, sizler mağdur olursunuz. Özenli ve temiz işçilik çıkarmanız sizler için önem arz etmelidir. Düzenli iş alacağınız firmalar elde edin. Hedefiniz düzenli para kazanmak olsun. Bu sayede düzenli çalışarak, firmayı memnun edersiniz. Başvuru yapmanız sonucunda firmalar sizi değerlendirebilir. Uygun görmeleri sonucunda sizlere ulaşıp iş verebilir. Vakit kaybetmeden yorum kısmından başvurun ve iletişim adresi olarak mailinizi bırakın. Özel bilgilerini paylaşanların yorumları onaylanmayacaktır. Dolandırıcıların eline düşmenizi istemem.

 

22 Yorum

 1. hakan
 2. sukran
 3. Gülseren Zaim
 4. Merve Güngör
 5. Nazmiye - Nazlı
 6. fatma
 7. büşra
 8. Pınar
 9. Elif
 10. emin
 11. Damla
 12. sumeyra polat
 13. Zehra
 14. Sevda TOKGÖZ
 15. Gizem
 16. Şerife
 17. hürriyet
 18. Neslihan
 19. ÖZEN
 20. Fatma özdemir
 21. Buse
 22. Sibel çavuşoğlu

Ek İş Başvuru Formu